MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kabaretowa Majówka - Tomasz Jachimek i kabaret Chyba - zmiana terminu

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na Kabaretową Majówkę, która odbędzie się 20 czerwca br. o godzinie 17:00 na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Majówka w czerwcu? Czemu nie! Zwłaszcza, że w doborowym towarzystwie! Kabaretowa Majówka to rewelacyjny koncert z udziałem uznanych kabareciarzy - Tomasza Jachimek i kabaretu Chyba, którzy wystąpią na deskach naszej sceny.

zobacz więcej

Wernisaż wystawy "Digital emotions"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę online pt. „Digital emotions”, której autorem jest Emil Słomiński. Wystawę możecie oglądać od 6 maja br. na fanpejdżu MCK.

zobacz więcej

Koncert Edyty Geppert - zmiana terminu | 29.05

Wydarzenia

Szanowni Widzowie,

w związku z sytuacją epidemiczną i idącymi za tym zwrotami biletów, zmuszeni jesteśmy anulować koncert Edyty Geppert zaplanowany jako dodatkowy termin - 30 maja br. Tak więc decydujemy się na realizację jednego wydarzenia w dniu 29 maja przy 50% sali.

zobacz więcej

Spektakl "Porwanie"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl pn. "Porwanie", który odbędzie się 9 października br. o godzinie 19:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK. 

zobacz więcej

Biało-czerwony konkurs plastyczny dla dzieci

Wydarzenia

Najmłodszych bełchatowian zapraszamy do wzięcia udziału w miejskim konkursie plastycznym pn. „Piękne są nasze barwy ojczyste” organizowanego przez Prezydenta Miasta Bełchatowa z okazji zbliżającego się Dnia Flagi RP oraz 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

zobacz więcej
1 2 3 4 5

Organizator

Miasto Bełchatów