MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bajeczne wakacje w kinie Kultura

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na bajeczne wakacje w kinie Kultura! Jeśli spędzacie wakacje w mieście to świetna okazja, żeby skorzystać z naszej filmowej propozycji. W każdy poniedziałek, środę i piątek możecie obejrzeć zabawne i wzruszające filmy fabularne i animowane dla całej rodziny. Bilety na wakacyjne seanse są objęte promocją i kosztują jedyne 10 zł.

zobacz więcej

Kino na leżakach | 29.08.2021

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na drugi w tym roku pokaz filmowy z cyklu „Kino na leżakach”. Seans odbędzie się 29 sierpnia br. o godzinie 20.30 na placu przed sceną plenerową MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Open Stage 13.08.2021

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejny koncert z cyklu OPEN STAGE, który odbędzie się 13 sierpnia br. o godzinie 20:00. Na scenie letniej MCK na Placu Narutowicza zaprezentują się Patryk Okoń aka MediaTor PeO oraz Lackluster!

zobacz więcej

Koncert muzyczny wieńczący warsztaty muzyczno-instrumentalno-artystyczne

Wydarzenia

Stowarzyszenie „Towarzystwo przyjaciół Grocholic i okolic” oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na koncert muzyczny wieńczący warsztaty muzyczno-instrumentalno-artystyczne. Koncert odbędzie się 30 lipca 2021 roku o godz. 19:00 na scenie plenerowej na Placu Narutowicza przy MCK Bełchatów, a w razie niepogody w sali MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie.

zobacz więcej

Zapytanie ofertowe na monitoring wizyjny na Placu Wolności 10

Wydarzenia

Zapytanie ofertowe na monitoring wizyjny na Placu Wolności 10

zobacz więcej

Wyśpiewajmy pamięć

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które odbędą się 1 sierpnia 2021 r. o godz. 16:50 przy parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (ul. Kościuszki 2).

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów