MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs "Ozdoby Wielkanocne"

Wydarzenia

Wiosna tuż tuż, a wraz z nią zbliżają się wielkimi krokami Święta Wielkanocne. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury ogłasza konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać wielkanocny stroik (każdy element powinien być wykonany własnoręcznie), a następnie dostarczony do sekretariatu MCK Bełchatów, do dnia 22 marca 2021r., do godz. 15.00.

zobacz więcej

Podwieczorek z gwiazdą. Spotkanie z Ryszardem Poznakowskim

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwsze tegoroczne spotkanie z cyklu "Podwieczorek z gwiazdą", które odbędzie się 08.03.2020r. o godzinie 18:00. Tym razem na scenie sali teatralno-widowiskowej ugościmy znanego artystę – Ryszarda Poznakowskiego. 

zobacz więcej

Wystawa fotograficzna pn. "Szlakiem dawnych dworów powiatu bełchatowskiego"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę fotograficzną pn. „Szlakiem dawnych dworów powiatu bełchatowskiego. Kolekcję zdjęć autorstwa Pana Mariana Wójcika można oglądać od 3 marca br. na Dolnym Foyer w budynku MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Klub Podróżnika - "Cudze chwalicie swego nie znacie"

Wydarzenia

Miejskie Centrum kultury w Bełchatowie zaprasza Państwa do wzięcia udziału
w projekcie pn. "Cudze chwalicie swego nie znacie".

zobacz więcej

Arkadiusz Załęczny - SAMBA NA 102

Wydarzenia

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia nowego teledysku - SAMBA NA 102 (Samba at 102). Utwór został napisany przez Arkadiusza Załęcznego – założyciela Sounding Strings ( zespołu działającego przy MCK w Bełchatowie).

zobacz więcej

Spektakl dla dzieci - Zielony Kopciuszek

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Zielony Kopciuszek”, który odbędzie się 7 marca br. o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3

Organizator

Miasto Bełchatów