MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa BTF "Motocyklem przez Maroko"

Wydarzenia

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii pt. „Motocyklem przez Maroko”, który odbędzie się 13 stycznia br. o godzinie 18.00 w Galerii „Na piętrze”.

zobacz więcej

Wystawa BTF - PGE GiEK wczoraj i dziś.

Wydarzenia

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wernisaż wystawy Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego pt. „PGE GiEK wczoraj i dziś", który odbędzie się 13 stycznia br. o godzinie 18:00 w Galerii "Na piętrze".

zobacz więcej

Bezpłatne materiały z zakresu edukacji architektonicznej

Wydarzenia

Za nami darmowe szkolenie skierowane do nauczycieli, edukatorów i animatorów kultury pt. „Detal architektoniczny jako narzędzie edukacyjne – praktyki i inspiracje”.

Zachęcamy Was do zapoznania się z bezpłatnymi materiałami z zakresu edukacji architektonicznej.

zobacz więcej

Sylwester z MCK - odwołany

Wydarzenia

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać sylwestrowy koncert z MCK. Zwrot należności za bilety można odbierać od 1.01.2022 od godz. 15.00 w kasie kina Kultura. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

zobacz więcej

Spektakl pt. "Dobrze się kłamie"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl pt. Dobrze się kłamie „Dobrze się kłamie”, który odbędzie się 20.02.2022 roku w godzinach 16:00 oraz 18:30 w Sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Wesołych Świąt i Spełnienia Marzeń w 2022 Roku

Wydarzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2022 Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, wszelkiej pomyślności i samych radosnych chwil! Niech te święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu i zmartwień.

Dyrekcja i Pracownicy Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów