MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Projekt pod nazwą Miejski Program Edukacji Ekologicznej „Mali giganci – dzicy zapylacze w miastach

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zrealizowało projekt pod nazwą Miejski Program Edukacji Ekologicznej „Mali giganci – dzicy zapylacze w miastach”, które otrzymało dotację Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, w wysokości 18 155,00 zł.

zobacz więcej

Monodram pt. "Ta cisza to ja" w wykonaniu Jacka Kawalca

Wydarzenia

Fundacja Rzwoju Nitka oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na monodram w wykonaniu Jacka Kawalca pt. „Ta cisza to ja…”, który odbędzie 24 października br. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

XVII Bełchatowskie Dni Papieskie

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska oraz Parafie Rzymskokatolickie Dekanatu Bełchatowskiego zapraszają na XVII Bełchatowskie Dni Papieskie.

zobacz więcej

Sobota z planszówkami | 23.10.2021

Wydarzenia

ZaGRACIE z nami w planszówki? Już 23 października wracamy do gry! Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z grami, które odbędzie się w naszej sali warsztatowej w godzinach od 14.00 do 18.00. Posiadamy duże zasoby gier dla starszych i młodszych od: Alexander Toys, Rebel.pl, czy Black Monk Games, ale zachęcamy również do przynoszenia własnych planszówek. Potrzebujecie kompanów do rozrywki? Nie wiecie, jak w nie grać? Zajrzycie do nas.

Wstęp: wolny.

zobacz więcej

Wystawa „Dolina Biebrzy Biebrzański Park Narodowy w obiektywie pracowników PGE”

Wydarzenia

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne wraz z PGE Polską Grupą Energetyczną zapraszają na wystawę fotograficzną pn. „Dolina Biebrzy Biebrzański Park Narodowy w obiektywie pracowników PGE”. Wernisaż odbędzie się 13.10.2021r. o godzinie 18:00 w Galerii „Na Piętrze”.

zobacz więcej

Klub Podróżnika | Waldemar Stawowczyk

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwsze po tak długiej przerwie spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 21 października o godzinie 18:00, w sali koncertowej MCK. Podczas tego spotkania o swojej pasji opowie prelegent – Waldemar Stawowczyk.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów