MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Pastorałka" w interpretacji BAT - PKP

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na najnowszą premierę grupy teatralnej BAT – PKP. Tym razem młodzi aktorzy wzięli na warsztat „Pastorałki” na podstawie sztuki Leona Schillera z 1931 roku. To wyjątkowe przedstawienie rozegra się 12 stycznia na deskach sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Kabaret "Paranienormalni" na scenie MCK

Wydarzenia

Już 10 marca MCK PGE Giganty Mocy zatrzęsą się od salw niekontrolowanego śmiechu. To właśnie tego dnia do Bełchatowa zawita Kabaret Paranienormalni.

zobacz więcej

Wyprawa do Ekwadoru z Klubem Podróżnika

Wydarzenia

Zima rozgościła się u nas na dobre, a to oznacza jeszcze wiele zimnych, pochmurnych tygodni. Idealnym remedium byłaby wycieczka do ciepłych krajów. Miejskie Centrum Kultury zaprasza więc na taką podróż w ramach kolejnego spotkania w Klubie Podróżnika. Kierunek: Ekwador i Galapagos.

zobacz więcej

Poparzeni Kawą Trzy w Miejskim Centrum Kultury

Wydarzenia

Nowy rok w Miejskim Centrum Kultury rozpocznie się wyjątkowo energetycznym akcentem. Już 28 stycznia na scenie MCK PGE Gigantów Mocy zagrają Poparzeni Kawą Trzy.

zobacz więcej

Wesołych świąt!

Wydarzenia

Dyrekcja i pracownicy Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie życzą Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

zobacz więcej

Jasełka w Miejskim Centrum Kultury

Wydarzenia

Sezon świąteczny w pełni, przed nami magiczne chwile wypełnione rodzinnymi spotkaniami, zapachem choinki, kolędami. 16 grudnia na deskach sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy zobaczycie niezwykłą historię, która dała temu wszystkiemu początek.

zobacz więcej

Międzynarodowy Festiwal Filmowy HumanDOC

Wydarzenia

7. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDOC już za nami. Miejskie Centrum Kultury zaprasza na pokaz najlepszych filmów festiwalu. Pierwsze seanse już 16 grudnia.

zobacz więcej

Koncert charytatywny dla Ani

Wydarzenia

9 grudnia o godzinie 18:00 w MCK PGE Gigantach Mocy rozpocznie się koncert charytatywny "Stawiamy Anię na nóżki". Swój udział potwierdziły zespoły Sztywny Pal Azji, Messalina i AFT2.

zobacz więcej

Kolędowanie z MCK

Wydarzenia

Już 17 grudnia o godz. 17:00 Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wspólne kolędowanie w wyjątkowej scenerii sali teatralno-widowiskowej. Odśpiewanie ulubionych kolęd i pastorałek oraz unoszący się w powietrzu zapach cynamonu, goździków i pomarańczy pomogą przywołać magię nadchodzących świąt.

zobacz więcej

20 lat Stowarzyszenia Piotrkowskich Artystów Plastyków

Wydarzenia

Ośrodek Działań Artystycznych, Stowarzyszenie Piotrkowskich Artystów Plastyków oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na wystawę jubileuszową pn. „20 lat Stowarzyszenia Piotrkowskich Artystów Plastyków”.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów