MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wesołych Świąt !

Wydarzenia

Wesołych świąt !

 

zobacz więcej

Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Bożonarodzeniowego pt. „Stroik świąteczny”

Wydarzenia

15 grudnia miało miejsce wręczenie nagród uczestnikom biorącym udział w konkursie bożonarodzeniowym pt. „Stroik świąteczny” oraz uroczyste rozpoczęcie wystawy pokonkursowej.

zobacz więcej

Zmiana terminu występu Kabaretu Nowaki

Wydarzenia

Szanowni Państwo,
z uwagi na chorobę jednego z członków Kabaretu Nowaki, jesteśmy zmuszeni zmienić termin spektaklu kabaretu, który był zaplanowany na dzień 16.12.2022 r. (piątek) o godz.17:30 i 20:30.

zobacz więcej

Grupa taneczna Progress nagrodzona na Turnieju Tańca World Dance

Wydarzenia

W minioną sobotę grupa taneczna Progress reprezentowała Miejskie Centrum Kultury oraz miasto Bełchatów na Turnieju Tańca World Dance w Siemianowicach Śląskich, gdzie wywalczyła 1 miejsce w kategorii duety modern senior oraz 2 miejsce w formacjach jazz senior.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zobacz więcej

Bezpłatne warsztaty pt. „Zostań internetowym twórcą” ODWOŁANE

Wydarzenia

Niestety z przyczyn niezależnych od organizatora zmuszeni jesteśmy odwołać spotkanie Z YouTuberem pt.: "Projekt sukcesu", które miało odbyć się w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie dnia 17 grudnia 2022 r. o godz. 10.00.  O nowym terminie spotkania oraz jego formule poinformujemy w późniejszym czasie. 
 

zobacz więcej

Zapraszamy na spektakl grupy teatralnej BAT - PKP pt. „Eko sprawy”

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na spektakl pt. „Eko sprawy” w wykonaniu grupy BAT-PKP, który odbędzie się 20 grudnia br. o godzinie 11:30 w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów