MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Warsztaty z programowania dzieci w wieku od 7 do 19 lat

Wydarzenia

Czy chcecie, by Wasze dzieci rozwinęły kreatywne myślenie?
Bezpłatne warsztaty z programowania organizowane przez Koduj z Gigantami/Szkoła z Gigantami będzie do tego idealną okazją! 

zobacz więcej

Sobota z planszówkami | 29.01.2022

Wydarzenia

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z grami, które odbędzie w naszej sali warsztatowej w godzinach od 14.00 do 18.00.

zobacz więcej

Retransmisja opery "Zaczarowany flet" w kinie Kultura!

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na retransmisję familijnej wersji opery z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku pt. „Zaczarowany flet”, która odbędzie się 30 stycznia o godzinie 17:00 w kinie Kultura.

zobacz więcej

Uroczystości 159. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska, Proboszcz Parafii pw. Wszystkich Świętych w Grocholicach oraz ks. Dariusz Piwowar zapraszają na uroczystości 159. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego, które odbędą się 23 stycznia br.

zobacz więcej

Klub Podróżnika - "Uzbekistan. Ludzie, płow i bazylia"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 20 stycznia br. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

 

zobacz więcej

Spektakl dla dzieci pt. "Fabryka zabawek"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Fabryka zabawek”, który odbędzie się 30 stycznia br. o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3

Organizator

Miasto Bełchatów