MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wesołych Świąt !

Wydarzenia

Wesołych świąt !

 

zobacz więcej

Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Bożonarodzeniowego pt. „Stroik świąteczny”

Wydarzenia

15 grudnia miało miejsce wręczenie nagród uczestnikom biorącym udział w konkursie bożonarodzeniowym pt. „Stroik świąteczny” oraz uroczyste rozpoczęcie wystawy pokonkursowej.

zobacz więcej

Zmiana terminu występu Kabaretu Nowaki

Wydarzenia

Szanowni Państwo,
z uwagi na chorobę jednego z członków Kabaretu Nowaki, jesteśmy zmuszeni zmienić termin spektaklu kabaretu, który był zaplanowany na dzień 16.12.2022 r. (piątek) o godz.17:30 i 20:30.

zobacz więcej

Grupa taneczna Progress nagrodzona na Turnieju Tańca World Dance

Wydarzenia

W minioną sobotę grupa taneczna Progress reprezentowała Miejskie Centrum Kultury oraz miasto Bełchatów na Turnieju Tańca World Dance w Siemianowicach Śląskich, gdzie wywalczyła 1 miejsce w kategorii duety modern senior oraz 2 miejsce w formacjach jazz senior.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zobacz więcej

Bezpłatne warsztaty pt. „Zostań internetowym twórcą” ODWOŁANE

Wydarzenia

Niestety z przyczyn niezależnych od organizatora zmuszeni jesteśmy odwołać spotkanie Z YouTuberem pt.: "Projekt sukcesu", które miało odbyć się w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie dnia 17 grudnia 2022 r. o godz. 10.00.  O nowym terminie spotkania oraz jego formule poinformujemy w późniejszym czasie. 
 

zobacz więcej

Nagroda Marszałka Województwa Łódzkiego trafia do chóru „Pasjonata"

Wydarzenia

Miło nam poinformować, iż chór Pasjonata działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej,

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów