MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wernisaż wystawy Lalek Artystycznych pt. „Sentymentalne Powroty”

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na wernisaż wystawy Lalek Artystycznych pt. „Sentymentalne Powroty”, który odbędzie się 8 października br. o godzinie 17:00 w Galerii MCK.

zobacz więcej

Zapraszamy do udziału w „Jesiennych Spotkaniach Teatralnych”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w „Jesiennych Spotkaniach Teatralnych”. Teatralna jesień w Bełchatowie rozpocznie się już 7 października i trwać będzie do listopada. Jakie spektakle czekają na Was tej jesieni?

zobacz więcej

Zapraszamy na koncert z cyklu „Z jazzem przez Polskę”

Wydarzenia

Zapraszamy na koncert z cyklu „Z jazzem przez Polskę” organizowany przez Polski Impresariat Muzyczny. 27 września 2022 r. o godz. 18.00 w MCK PGE Gigantach Mocy wystąpi Kasia Pietrzko Trio.

zobacz więcej

Wernisaż wystawy projektu fotograficznego Magdy Rdest – Nowak #Zobaczwięcej

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na wernisaż wystawy projektu fotograficznego Magdy Rdest – Nowak #Zobaczwięcej, który odbędzie się 2 października br. o godzinie 11:00 na dolnym foyer MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Zapraszamy na spektakl „Grace i Gloria”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwszy w tym sezonie spektakl „Grace i Gloria” w ramach „Jesiennych Spotkań Teatralnych”. Przedstawienie zostało specjalnie przygotowane z okazji jubileuszu Stanisławy Celińskiej. Wydarzenie odbędzie się 7 października 2022r. o godzinie 19:00 w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Festiwal Sztuki Jabłka 2022

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na Festiwal Sztuki Jabłka, który odbędzie się w dniach 23-25.09.2022 r.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów