MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy do udziału w projekcie „Od nasiona do stołu”

Wydarzenia

Zapraszamy do udziału w projekcie „Od nasiona do stołu” już 3 i 6 czerwca w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie. 

zobacz więcej

Oferta kina Kultura z okazji Dnia Dziecka dla grup zorganizowanych!

Wydarzenia

Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami. A co za tym idzie?
Już 27 maja rozpoczynamy misję: Filmowy Tydzień w kinie Kultura! Zapraszamy wszystkie grupy do spędzenia tego wyjątkowego dnia w kinie Kultura. 

zobacz więcej

Zapraszamy na warsztaty kulinarne pt. "Pysznie, zdrowo, kolorowo"

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza wszystkich mieszkańców na warsztaty kulinarne pt. „Pysznie, zdrowo, kolorowo”, które odbędą się 2 czerwca w godzinach od 10:00 do 13:00 w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych MCK Bełchatów przy Placu Wolności 10.

zobacz więcej

Zapraszamy na tegoroczny festiwal Re:aktor!

Wydarzenia

Ekscytujące eksperymenty i dobra zabawa – tak będzie wyglądał tegoroczny Festiwal Re:Aktor. Na dzień pełen niespodzianek wszystkie dzieci, zarówno te młodsze, jak i nieco starsze, zaprasza prezydent Mariola Czechowska. Impreza odbędzie się w niedzielę, 29 maja, na placu Narutowicza za Gigantami Mocy.

zobacz więcej

Zapraszamy na występ Grand Kiev Ballet pt. „Jezioro łabędzie”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na balet w wykonaniu Grand Kiev Ballet pt. „Jezioro Łabędzie”, który odbędzie się 23 lipca 2022r. o godzinie 19:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Koncert Macieja Maleńczuka promujący album „Klauzula sumienia”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert w wykonaniu Macieja Maleńczuka promujący album „Klauzula sumienia”, który odbędzie się 26 października 2022r. o godzinie 19:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów