MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Ochrona danych osobowych

Z dniem 25.05.2018r weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych   w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE https://giodo.gov.pl/pl/p/akty-prawne pragniemy poinformować Państwa, że: 

Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych przez Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie jest Miejskie Centrum Kultury z siedzibą w Bełchatowie, Pl. Narutowicza 1A, 97-400 Bełchatów.
Z Inspektorem ochrony danych osobowych  Panią Katarzyną Leśniak można kontaktować się korespondencyjnie pisząc na adres administratora jak powyżej, telefonicznie pod nr telefonu 044 635 00 48, osobiście w siedzibie firmy lub na adres e-mail: katarzyna.lesniak@mckbelchatow.pl  

klauzula-informacyjna.docx informacja-administratora-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-w-ramach-systemu-monitoringu-wizyjnego-miejskiego-centrum-kultury-w-belchatowie.docx

Organizator

Miasto Bełchatów