MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Pracownia Modelarska

Wydarzenia

Mieszcząca się w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie (Odział „Gwarek”) Pracownia Modelarska, zaprasza na warsztaty modelarskie o profilu lotniczo – szkutniczym, przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. 

zobacz więcej

„Fabryka Przedmiotu” - wystawa Pracowni54

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy, pt. „Fabryka Przedmiotu”, prezentującej prace młodych i niezwykle kreatywnych twórców z Pracowni54. Wernisaż odbędzie się 08.01.2016 r. o godz. 17:00 na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy 
w Bełchatowie.

zobacz więcej

Maciej Maleńczuk na koncercie w MCK

Wydarzenia

Maciej Maleńczuk - niezwykle barwna postać polskiej sceny muzycznej, wystąpi w Bełchatowie! Koncert Artysty odbędzie się 31.01.2016r. o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Kolportaż i rozklejanie plakatów- zapytanie ofertowe

OGŁOSZENIA

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie podejmie współpracę z firmą zajmującą się kolportażem oraz rozklejaniem plakatów na terenie miasta Bełchatowa oraz powiatu bełchatowskiego.

zobacz więcej

"Gwiezdne wojny: przebudzenie mocy" - najlepsza część gwiezdnej sagi już od 26 grudnia w Kinie "Kultura"

Wydarzenia

Już od 26 grudnia (drugi dzień świąt) w naszym kinie będzie można zobaczyć najbardziej wyczekiwany film ostatnich lat - "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Seanse będą odbywać się o trzech porach i w różnych formatach, tj.: 15:30 (3D dubbing), 18:00 (3D napisy) oraz 20:30 (2D napisy).

zobacz więcej

MCK w styczniu krainą operetki i musicalu

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, na jeden dzień stanie się krainą operetki i musicalu. Wszystko za sprawą koncertu, który odbędzie się 22 stycznia 2016r. o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Bełchatów 2015.

Wydarzenia

Parafia Miłosierdzia Bożego przy współudziale Szkoły Podstawowej nr 13 oraz Publicznego Gimnazjum nr 4, pod patronatem Prezydent Miasta Bełchatowa Pani Marioli Czechowskiej, zaprasza na XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Bełchatów 2015.

zobacz więcej

Kabaret Skeczów Męczących w MCK

Wydarzenia

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów. Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz, Kamil Zygan, czyli przezabawni członkowie KSM, wystąpią 19.02.2016r., o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

I Bełchatowski Turniej Hearthstone - już 12 grudnia!

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury i nieformalna grupa The Cziters zapraszają wszystkich miłośników gier karcianych z gatunku fantasy, do wzięcia udziału w I Bełchatowskim Turnieju Hearthstone, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 12 grudnia 2015r. w godzinach 14:00 - 18:00 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy. 

zobacz więcej

Cejrowski boso do...Bełchatowa

Wydarzenia

Znany publicysta i podróżnik odwiedził w środę Miejskie Centrum Kultury. Tym razem nie po to, aby odkrywać, ale rozbawiać publiczność historiami przywiezionymi z najdalszych zakątków świata. O przygodach wśród dzikich plemion, tajemnych zakamarkach dżungli i niebezpieczeństwach czyhających w tropikach Wojciech Cejrowski opowiedział podczas nowego satyrycznego programu „Prawo dżungli”.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów