MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze zaśpiewa w Bełchatowie!

Wydarzenia

Wyjątkowy zespół popularyzujący narodowy folklor, artystyczna duma naszego kraju – zespół Mazowsze – wystąpi w Bełchatowie. Zespół zaprezentuje własne interpretacje kolęd i pastorałek.

zobacz więcej

Życzenia Bożonarodzeniowe

Wydarzenia

Dziękując Państwu za dotychczasową udaną współpracę, pragniemy złożyć życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a także wszelkiej pomyślności w realizacji osobistych i zawodowych planów w zbliżającym się Nowym Roku 2015.

zobacz więcej

"Zima na Litwie" - wystawa fotografii

Wydarzenia

Chociaż zima w pełni, białego puchu niewiele. Na prawdziwy śnieg trzeba jeszcze poczekać, ale już od 22 grudnia zimę będzie można oglądać na zdjęciach autorstwa pani Marii Budner.
"Zima na Litwie" to zbiór fotografii, które zostały wykonane przez panią Marię, podczas organizowanego przez Oddział PTTK w Suwałkach Ogólnopolskiego Rajdu Narciarskiego - Wędrówki Północy. Rajd zawędrował na Litwę, która stała się tematem zdjęć pani Marii.

zobacz więcej

Czy pamiętasz Kino Pokój?

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie rozpoczyna akcję poszukiwania pamiątek, dotyczących historii Kina Pokój w Bełchatowie. W ramach projektu "TU JEST KINO!", realizowanego wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Woje wództwa Łódzkiego powstanie zbiór archiwaliów, dokumentujących historię kin w regionie łódzkim. Stąd apel Miejskiego Centrum Kultury do wszystkich osób związanych z kinem lub posiadającym pamiątki lub dokumenty przedstawiające prace pierwszego bełchatowskiego kina, o zgłaszanie się i dzielenie swoimi wspomnieniami. Poszukiwane są m.in. fotografie, nagrania i wycinki prasowe. Chętnie wysłuchane będą również opowieści mieszkańców miasta na temat funkcjonowania kina.

zobacz więcej

MCK w TVP 3!

Wydarzenia

Wczoraj wieczorem, Miejskie Centrum Kultury wraz z Ekspozycją PGE Giganty Mocy gościły TVP 3, która nagrywała w naszym nowym budynku program na żywo :)

zobacz więcej

Kolędowanie w MCK

Wydarzenia

Już w najbliższy weekend, na sali teatralnej MCK, odbędą się przesłuchania do XIV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek - Boże Narodzenie 2014. Podczas przesłuchań wyłonione zostaną osoby, które wezmą udział w koncercie laureatów – 11 stycznia 2015r., w Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie.
 

zobacz więcej

Spektakl w wyk. Anny Seniuk odwołany.

Wydarzenia

Szanowni Państwo,
Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, zapowiadany na 11 grudnia monodram w wykonaniu Anny Seniuk nie odbędzie się. Wszystkich tych, którzy zakupili bilety na spektakl, prosimy o ich zwrot do kasy MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Koncert na 15 - lecie bełchatowskiego Chóru Gospel SCHOLA CANTORUM

Wydarzenia

Najbardziej ceniony bełchatowski Chór Gospel - Schola Cantorum im. Piotra Kudyby obchodzi właśnie 15 – lecie swojej działalności. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury zaprasza na niezwykły koncert Jubilata i ... zachęca do współpracy byłych członków Chóru.

zobacz więcej

Konkurs Bożonarodzeniowy rozstrzygnięty!

Wydarzenia

12 grudnia, w holu głównym MCK PGE Gigantów Mocy odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Bożonarodzeniowego, na który złożyły się dwie kategorie: drzewko bożonarodzeniowe oraz wieniec bożonarodzeniowy.  

zobacz więcej

Gra miejska odwołana

Wydarzenia

Z przykrością informujemy, że gra miejska "Pamiętny grudzień" nie odbędzie się.
Powodem jest zbyt małe zainteresowanie.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów