Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl "Dawno temu gdzieś" w wyk. grupy BAT-PKP

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy spektakl pt. "Dawno temu gdzieś, który odbędzie się dnia 08.06.2019, o godzinie 17:00, na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy. Będzie to już trzeci w tym sezonie spektakl opracowany przez bełchatowską grupę teatralną BAT-PKP. 

zobacz więcej

Bajkowy Dzień Dziecka w Kinach Studyjnych i Lokalnych

Wydarzenia

Już niebawem obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Kino Kultura w Bełchatowie zaprasza na bezpłatne pokazy filmów animowanych, organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji pn. „Bajkowy Dzień Dziecka w Kinach Studyjnych i Lokalnych”.

zobacz więcej

Festwial Re:Aktor Ania

Wydarzenia

Prezydent Miasta Belchatowa Mariola Czechowska zaprasza na tegoroczny Festiwal Re:Aktor Ania, który odbędzie się 2 czerwca 2019, na placu Narutowicza. Moc energetycznych atrakcji czekać będzie na bełchatowian od godziny 13:00 do 19:00.

zobacz więcej

40. Dni Bełchatowa

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na 40 Dni Bełchatowa. Koncerty gwiazd, występy bełchatowskich zespołów artystycznych, ciekawe stoiska animacyjne dla najmłodszych, prezentacje uzdolnionych bełchatowian oraz moc towarzyszących atrakcji czekać będą na nas podczas jubileuszowej odsłony wydarzenia, które odbędzie się w dniach 29 – 30 czerwca.

zobacz więcej

Koncert "Muzyczna dla Miasta"

Wydarzenia

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia i Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na koncert „Muzyczna dla Miasta”, który odbędzie się dnia 28 maja, o godzinie 17:00, na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

"Podwieczorek z gwiazdą" - spotkanie z Arturem Barcisiem

Wydarzenia

Już 17 czerwca, o godzinie 18:30, na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy odbędzie się pilotażowe wydarzenie z cyklu ,,Podwieczorek z gwiazdą". Naszym pierwszym gościem będzie niezwykły człowiek, aktor teatralny i filmowy Artur Barciś.

zobacz więcej

Wernisaż grup "KOLOR" i "KRESKA"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wernisaż prac wykonanych przez dzieci i młodzież w ramach zajęć plastycznych grup "KOLOR" oraz "KRESKA", który odbędzie się dnia 7.06.2019, o godzinie 17:00, w Galerii MCK.

zobacz więcej

Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 2018/2019

Wydarzenia

Kolejny, już trzynasty z rzędu, rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku niebawem dobiegnie końca. Z tej okazji, 29 maja 2019, na sali teatralno-widowiskowej MCK, odbędzie się uroczyste zakończenie, połączone z podsumowaniem całorocznej aktywności Uniwersytetu.

zobacz więcej

Wystawa fotografii Marcina Muszyńskiego "Dziecko w kadrze"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii pana Marcina Muszyńskiego pt. „Dziecko w kadrze”, który odbędzie się 1.06.2019, o godzinie 17:00, na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Koncert Jana Pietrzaka "Zwycięska Polska"

Wydarzenia

Towarzystwo Patriotyczne zaprasza na koncert Jana Pietrzaka pt. "Zwycięska Polska", który odbędzie się dnia 16 maja 2019, na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy, o godzinie 19:00.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8

Organizator

Miasto Bełchatów