Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Otulone historią” - wystawa Ogólnopolskiej Grupy Fotograficznej „ART FOKUS 13”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie razem z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszają na wystawę, pt. „Otulone historią”, autorstwa Ogólnopolskiej Grupy Fotograficznej „ART FOKUS 13”. Prace można oglądać od 18 stycznia, w Galerii „Na Piętrze” (górny hol MCK PGE Gigantów Mocy).

zobacz więcej

OPEN STAGE vol. 6: Daniel SPALENIAK oraz Yedenaście

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwszy w tym roku koncert z cyklu OPEN STAGE, który odbędzie się 8 lutego o godzinie 19:00, w sali koncertowej MCK. Zagrają: Daniel Spaleniak oraz Yedenaście!

zobacz więcej

Ferie Zimowe w MCK

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na zajęcia i warsztaty w ramach „Ferii Zimowych z MCK”, które będą odbywać się w dniach 11.02 - 22.02.2019r. W tym okresie, na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji!

zobacz więcej

Zapytanie ofertowe na druk materiałów promocyjnych

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie podejmie współpracę z firmą zajmującą się wydrukiem materiałów poligraficznych. 

zobacz więcej

Zapytanie ofertowe na kolportaż plakatów

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie podejmie współpracę z firmą zajmującą się kolportażem oraz rozklejaniem plakatów na terenie miasta Bełchatowa oraz powiatu bełchatowskiego.

zobacz więcej

Konkurs jubileuszowy „Przybij piątkę na 5-lecie”

Wydarzenia

Budynek MCK PGE Giganty Mocy wraz z interaktywną Ekspozycją kończą okrągłe 5 lat. Z tej okazji, Miejskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w jubileuszowej zabawie, pn. „Przybij piątkę na 5-lecie!”.

zobacz więcej

Wystawa fotografii Dariusza Piwowarskiego

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Dariusza Piwowarskiego, który odbędzie się 12 stycznia o godzinie 17:30, na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Koncert Teresy Werner

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Teresy Werner, który odbędzie się 22 marca o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

XI Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (Re)akcje Bełchatów 2019

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do udziału w tanecznym wydarzeniu roku – XI Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych (Re)akcje Bełchatów 2019. Konkurs odbędzie się w dniach 9 – 10 marca, w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Trwają zgłoszenia.

zobacz więcej

Klub Podróżnika - Nowa Zelandia

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwsze tegoroczne spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 17 stycznia o godzinie 18:00, w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. O Nowej Zelandii opowie Piotr Matyśniak.

zobacz więcej
1 2

Organizator

Miasto Bełchatów