MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Andrzeja Piasecznego - Zmiana terminu!

Wydarzenia

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, wspólnie z Andrzejem Piasecznym podjęliśmy decyzję o zmianie terminu koncertu  w Miejskim Centrum Kultury Giganty Mocy Bełchatów! Planowany termin  koncertu 30 kwietnia 2021 r., dla wspólnego komfortu zostaje przeniesiony na dzień 28 listopada 2021 r. godz. 19.00.

zobacz więcej

Spektakl pt. „Berek, czyli upiór w moherze 2” - przeniesiony

Wydarzenia

Szanowni Państwo,
ze względu na zamknięcie instytucji kultury spektakl „Berek, czyli upiór w moherze 2", zaplanowany na 17.04.2021 w MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, zostaje przeniesiony na 10.12.2021. Miejsce oraz godziny wydarzenia pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.
 

zobacz więcej

Koncert Edyty Geppert w MCK

Wydarzenia

 

Szanowni Widzowie,

W związku z epidemią informujemy, że koncert Edyty Geppert w Bełchatowie  zaplanowany na 6 czerwca  2020, został przesunięty na 30 października 2020 na godzinę 20.00  Wszystkie zakupione bilety pozostają ważne na tę same wydarzenia bez konieczności podejmowania dodatkowych działań. W przypadku chęci zwrotu biletu prosimy o kontakt z portalem biletowym, lub punktem sprzedaży, w którym dokonano zakupu.

zobacz więcej

Spędź zimowe ferie w MCK!

Wydarzenia

Zapraszamy na zimowe zajęcia w ramach Ferii 2020 z Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, które potrwają od 11.01 do 18.02.2020r.

zobacz więcej

Wystawa fotografii Roberta Komory

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury wraz z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszają na wernisaż wystawy fotografii, pt. „Dama w kapeluszu”, który odbędzie się 10.01.2020r. o godzinie 18:00 w Galerii „Na Piętrze” w budynku MCK PGE Gigantach Mocy.

zobacz więcej

Wystawa fotografii Katarzyny Urbanek

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury wraz z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszają na wernisaż wystawy fotografii streetowej „Ulice Hanoi” autorstwa Katarzyny Urbanek. Wernisaż odbędzie się 10.01.2020r. o godzinie 18:00 w Galerii „Na Piętrze” w budynku MCK PGE Gigantach Mocy.

zobacz więcej

Powtórka Kolędowania z MCK pt. "Świąteczna podróż"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na powtórkę Kolędowania z MCK, które odbędzie się 5 stycznia 2020r. o godzinie 16:00.

 

zobacz więcej

Informacja

Wydarzenia

Informujemy, że zajęcia z baletu 23 oraz 30 grudnia br. nie odbędą się.

zobacz więcej

Zatrudnimy Instruktora - Przewodnika

Wydarzenia

Szukasz pracy? Jesteś aktywną, pomysłową osobą, interesujesz się nauką? 
Łatwo nawiązujesz kontakty, a wypowiedzi na różne tematy nie sprawiają Ci trudności? Więcej ...

zobacz więcej

Grudniowa sobota z planszówkami tuż, tuż ...

Wydarzenia

Dobra wiadomość dla miłośników planszówek! W ostatnią sobotę grudnia - 28.12.2019r. - w godzinach od 14.00 do 18.00 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy odbędzie się kolejne spotkanie z grami bez prądu. 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów