Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs na Facebok'u

Konkursy

Kto pierwszy ten lepszy!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać podwójną wejściówkę na wydarzenie "Podwieczorek z gwiazdą. Spotkanie z Arturem Barcisiem".

 

zobacz więcej

KONFERENCJA OŚWIATOWA "INNOWACJE W EDUKACJI - TRENDY 2019"

Wydarzenia

Zapraszamy Państwa do udziału w II Konferencji Oświatowej "Innowacje w edukacji - Trendy 2019", która odbędzie się w czwartek 14.11.2019r. w MCK PGE Gigantach Mocy w Belchatowie. Wydarzenie skierowane jest do dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych oraz średnich, wychowawców przedszkolnych i pedagogów.

zobacz więcej

Konkurs plastyczny pt. "Rama do...".

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie ogłasza konkurs plastyczny z cyklu "Papier w roli głównej" pt. "Rama do...".

zobacz więcej

Konkurs plastyczny "W Krainie Baśni"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie ogłasza rodzinny konkurs plastyczny z cyklu „W krainie Baśni... „ pt. „ Domek z bajki”.

 

zobacz więcej

Inauguracja Roku Akademickiego UTW

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na uroczyste otwarcie nowego roku akademickiego 2019/2020, które odbędzie się 2.10.2019r. o godzinie 11:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Koncert Maryjny AVE MARIA

Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na Koncert Maryjny AVE MARIA, który odbędzie się 14.09.2019r. o godz.19.30 w budynku MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie.

zobacz więcej

Dzień Otwarty MCK

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 14 września o godzinie 15:00. 
 

zobacz więcej

Jak budować dobre relacje? Miłość – przyjaźń – partnerstwo

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wykład Macieja Bennewicza - autora bestsellerowych książek z zakresu rozwoju osobistego i podręczników coachingu, który wraz z Anną Prelewicz wprowadzi widzów w trudny, ale jakże bliski wszystkim temat budowania relacji pomiędzy bliskimi sobie osobami. Wykład odbędzie się 15 września br. o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Warsztaty "Dialog - Droga Twojej wewnętrznej przemiany”

Wydarzenia

W imieniu Organizatorów, zapraszamy do udziału w warsztatach rozwoju osobistego, które poprowadzi coach i trener, autor pierwszego profesjonalnego podręcznika o coachingu – Maciej Bennewicz oraz coach i mentor Anna Prelewicz - współautorka książek z zakresu rozwoju osobistego.

zobacz więcej

Wystawa jubileuszowa pt. "JA - 25 lat." z okazji 25-lecia pracy twórczej Mariusza Gosławskiego.

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wernisaż wyjątkowej wystawy jubileuszowej pt. "JA - 25 lat." z okazji 25-lecia pracy twórczej Mariusza Gosławskiego. Wernisaż odbędzie się 5.09.2019 o godz. 18:00, w dolnym foyer w budynku MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów