MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl pt. „Berek, czyli upiór w moherze 2”

Wydarzenia

W związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i szybkim wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 organizator decyduje się na przeniesienie spektaklu „Berek, czyli upiór w moherze 2”, zaplanowanego na 28 marca 2020 w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie. Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie: 7 września 2020. Miejsce i godzina pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z punktem sprzedaży, za którego pośrednictwem kupili Państwo bilety.

zobacz więcej

Spędź zimowe ferie w MCK!

Wydarzenia

Zapraszamy na zimowe zajęcia w ramach Ferii 2020 z Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, które potrwają od 11.01 do 18.02.2020r.

zobacz więcej

Wystawa fotografii Roberta Komory

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury wraz z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszają na wernisaż wystawy fotografii, pt. „Dama w kapeluszu”, który odbędzie się 10.01.2020r. o godzinie 18:00 w Galerii „Na Piętrze” w budynku MCK PGE Gigantach Mocy.

zobacz więcej

Wystawa fotografii Katarzyny Urbanek

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury wraz z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszają na wernisaż wystawy fotografii streetowej „Ulice Hanoi” autorstwa Katarzyny Urbanek. Wernisaż odbędzie się 10.01.2020r. o godzinie 18:00 w Galerii „Na Piętrze” w budynku MCK PGE Gigantach Mocy.

zobacz więcej

Koncert Edyty Geppert w MCK

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert Edyty Geppert, który odbędzie się 06.06.2020r. o godzinie 20:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. 

zobacz więcej

Powtórka Kolędowania z MCK pt. "Świąteczna podróż"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na powtórkę Kolędowania z MCK, które odbędzie się 5 stycznia 2020r. o godzinie 16:00.

 

zobacz więcej

Informacja

Wydarzenia

Informujemy, że zajęcia z baletu 23 oraz 30 grudnia br. nie odbędą się.

zobacz więcej

Zatrudnimy Instruktora - Przewodnika

Wydarzenia

Szukasz pracy? Jesteś aktywną, pomysłową osobą, interesujesz się nauką? 
Łatwo nawiązujesz kontakty, a wypowiedzi na różne tematy nie sprawiają Ci trudności? Więcej ...

zobacz więcej

Grudniowa sobota z planszówkami tuż, tuż ...

Wydarzenia

Dobra wiadomość dla miłośników planszówek! W ostatnią sobotę grudnia - 28.12.2019r. - w godzinach od 14.00 do 18.00 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy odbędzie się kolejne spotkanie z grami bez prądu. 

zobacz więcej

Kup bilet na prezent!

Wydarzenia

Podaruj swoim bliskim bilet do kina Kultura, bądź wejściówkę na wydarzenie kulturalne organizowane w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów