Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakle Teatr Polska w MCK

Wydarzenia

Już jesienią w Miejskim Domu Kultury w Bełchatowie na sali teatralno-widowiskowej widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy wyjątkowe spektakle w ramach programu Teatr Polska. 

zobacz więcej

Koncert Promienie Bełchatowa i Goście - "Wszystko przed Tobą"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert pt. „Wszystko przed Tobą” w wykonaniu grupy Promienie Bełchatowa oraz ich gości. Koncert odbędzie się 21 lipca o godzinie 16:30, na scenie letniej MCK PGE Gigantów Mocy.

 

zobacz więcej

„Apollo 11” – seans z okazji 50. rocznicy lądowania człowieka na księżycu

Wydarzenia

Mija 50 lat od lądowania człowieka na Księżycu. 

Z tej okazji w naszym Kinie KULTURA 20.07.2019 zagramy niezwykły film ,,APOLLO 11".

Seans rozpocznie się o godz: 20:17
 

zobacz więcej

Wystawa Pracowni Ceramicznej

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę ceramiki, wykonanej przez artystów należących do Pracowni Ceramicznej MCK.                                                            Wernisaż odbędzie się 16.07.2019 o godzinie 18:00, w Galerii MCK.

zobacz więcej

"Podwieczorek z gwiazdą" - nowy termin wydarzenia

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie informuje, iż spotkanie z cyklu "Podwieczorek z gwiazdą", którego termin uległ zmianie, odbędzie się 23 września 2019r. o godzinie 19:00.

zobacz więcej

Warsztaty wokalno – muzyczne | Koncert

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, wraz ze Stowarzyszeniem „Grocholice i Okolice”, zapraszają na warsztaty wokalno – muzyczne, które odbędą się w dniach: 8-12 lipca w SP nr 5 w Bełchatowie.

zobacz więcej

Wystawa fotografii Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza do oglądania wystawy prac Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Fotografie można oglądać od 4.07.2019 w Galerii "Na piętrze" w PGE Giganty Mocy MCK Bełchatów.

zobacz więcej

"Kino na leżakach" - Lato 2019

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, jak co roku, zaprasza na letnią edycję „Kina na Leżakach”! Najbliższy plenerowy seans odbędzie się 27 lipca o godzinie 21:30, na placu przed sceną plenerową MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

GIGANTY GO! - Trzydniowe warsztaty z projektowania gier dla młodzieży

Wydarzenia

Czy w Twoim dziecku drzemie potencjał przyszłego informatyka? A może lubi wymyślać historie, rysować i tworzyć własnych bohaterów? Czy kiedykolwiek interesował się grą Pokemon GO!? Jeśli tak jest, koniecznie zapoznaj się z propozycją naszych letnich warsztatów programowania z aplikacją ActionTrack, zaplanowanych na 22-24 lipca 2019.

zobacz więcej

Wakacje 2019 z Miejskim Centrum Kultury

Wydarzenia

Wakacje tuż tuż! Miejskie Centrum Kultury, jak każdego roku, ma do zaoferowania moc artystycznych atrakcji na gorący okres letniego odpoczynku. Dzieci i młodzież, które lubią odpoczywać aktywnie, zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie zajęć i warsztatów.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów