Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kadra

Dyrekcja

Damian Nowak
- Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury

Paulina Broncel
- Zastępca Dyrektora ds. Technicznych

Małgorzata Stanasiuk-Mordalska
- Zastępca Dyrektora ds. Ekspozycji Giganty Mocy i Marketingu

Koordynatorzy Działów

Mariola Biniek   
- Koordynator Działu Artystyczno - Plastycznego

Sekretariat


Elżbieta Kwiatkowska           
- Starszy referent ds. biurowych i archiwum
 

Lucyna Głuchowska
- Specjalista ds. administracji

Dział Kadr

Katarzyna Leśniak
- Główny Specjalista ds. kadr

Sekcja Edukacji Artystycznej i Organizacji Imprez

Agnieszka Bielska 
- Główny Instruktor ds. animacji i imprez
 

Mariola Biegańska
- Główny instruktor ds. animacji i imprez;
 

Mirosława Świtoń   
- Starszy Instruktor ds. animacji i imprez
 

Jacek Olejnik  
- Koordynator działu Kino
 

Marcin Węgrzyński   
- Instruktor ds. muzycznych i organizacji imprez
 

Anetta Wojtuch         
- Starszy instruktor tańca

Michał Stempczyński
- Instruktor ds. Animacji i Imprez


Sekcja plastyczno - wystawiennicza
 

Małgorzata Kucharska       
- Starszy instruktor plastyk
 

Alicja Przydryga
- Instruktor plastyk
 

Monika Bartłomiejczyk
- Instruktor plastyk
 

Dział ds. Ekspozycji Giganty Mocy

Agnieszka Kuchnik
- Główny Instruktor - Przewodnik

Katarzyna Dendek
- Instruktor - Przewodnik

Ewelina Gwoździk
- Instruktor - Przewodnik

Anna Frysz
- Instruktor - Przewodnik

Ilona Froncala
- Instruktor - Przewodnik

Martyna Bednarek
- Instruktor - Przewodnik

Jolanta Szurgot 
- Pracownik obsługi klienta

Agnieszka Siwczyk
- Pracownik obsługi klienta
 

 

Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

Agata Śmigiel         
- Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

Dział Finansowy


Aleksandra Kocińska         
- Główny Księgowy
 

Monika Nowak
- Specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych
 

Karolina Osińska
- Specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych
 

Emilia Gabryanczyk-Sobaniec
- Główny Kasjer
 

Marta Sikorska
- Referent ds. rozliczeń finansowo-księgowych
 

Katarzyna Krawczyk
- Kasjer
 

Aleksandra Wojtal
- Kasjer
 

Anika Ryłka
- Kasjer


Dział Marketingu

Izabela Dudzic      
- Główny specjalista ds. marketingu
 

Katarzyna Florczyk
- Grafik komputerowy

Anna Staniaszek
- Specjalista ds. marketingu

Anita Urbaniak
- Specjalista ds. marketingu


Dział Techniczny


Robert Gadecki     
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

Artur Popławski     
- Główny akustyk
 

Seweryn Różyło
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

Jarosław Sobutkowski
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

Michał Pierzchała
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych

Arkadiusz Szafrański
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

Piotr Wionczyk       
- Główny specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń informatycznych

 

Sekcja gospodarcza

Mirosława Gorzelak
- st. woźna

Bożena Kazimierczak
- st. woźna

Barbara Siwek
- st. woźna

Monika Mordaka
- szatniarz

Grzegorz Rychlewicz
- kierowca - rzemieślnik

Barbara Szymańska
- woźna

Maria Zając
- st. woźna

Barbara Kucharska
- st. woźna

Agata Hofman
- woźna
 

Organizator

Miasto Bełchatów