MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Dyskusyjny Klub Filmowy - "Pan T.”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego, które odbędzie się 27 stycznia o godzinie 20:00, w kinie KULTURA. Na ekranie będzie można obejrzeć film, pt. „Pan T.”.

zobacz więcej

Koncert Walentynkowy

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na walentynkowy koncert pt. "Przygoda... za jeden uśmiech, czyli najpiękniejsze piosenki z polskich filmów", który odbędzie się 16 lutego o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Kalendarz 2020 Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Wydarzenia

Przedstawiamy dzieło studentów grupy fotograficznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku 
​z udziałem uczestników UTW oraz zaproszonych gości.

zobacz więcej

Kolejny sukces A'Visty!

Wydarzenia

Podczas finału XIX Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek wśród 44 wykonawców najwyższe uznanie zdobył zespół wokalny A vista reprezentujący Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie. 

zobacz więcej

Sobota z planszówkami

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwsze tegoroczne spotkanie w ramach "Soboty z planszówkami", które dobędzie się w ostatnią sobotę miesiąca tj. 25 stycznia 2020r. w godzinach 14:00 - 18:00.

zobacz więcej

Wernisaż wystawy „Akwarela Water Colour"

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa oraz Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie mają zaszczyt zaprosić Państwa 31.01.2020 roku na godzinę 19:00 do Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie do budynku Gigantów Mocy na wernisaż wystawy „Akwarela Water Colour”. Autorami prac są znakomici artyści zrzeszeni w Stowarzyszeniu Akwarelistów Polskich.

zobacz więcej
1 2 3

Organizator

Miasto Bełchatów