MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs

Wydarzenia

Dzień Dziecka tuż tuż! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was #KONKURS na fanpejdżu MCK!

zobacz więcej

Zapraszamy na Noc Muzeów On-line w PGE Gigantach Mocy

Wydarzenia

Czy zechcecie się wybrać z nami na internetową Nockę Muzeów w PGE Gigantach Mocy, która odbędzie się 16 maja w godzinach 22.00-24.00?

zobacz więcej

Spektakl "Rubinowe Gody" - zmiana terminu

Wydarzenia

Szanowni Państwo.

W związku z obecną sytuacją w kraju, spektakl "Rubinowe gody", który miał się odbyć w niedzielę, 17 maja  w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, zostaje przeniesiony na dzień 18 września 2020 r. (piątek) na godz. 19:00. Zakupione bilety zachowują ważność, natomiast w przypadku zwrotu - prosimy kontaktować się z serwisem KupBilecik.pl. 

zobacz więcej

Siła tańca

Wydarzenia

XII Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (Re)akcje Bełchatów 2020 nie odbyły się. Prawdopodobnie zostaną zorganizowane we wrześniu tego lub w marcu przyszłego roku. Odbyć się muszą. To cieszący się ogromnym zainteresowaniem turniej taneczny. Popularyzuje różnorodne formy ruchowo - taneczne wśród dzieci i młodzieży, integruje środowiska taneczne tworzące amatorski ruch artystyczny, propaguje taniec jako formę spędzania czasu wolnego wśród dzieci i młodzieży  oraz sprzyja wymianie pomysłów i doświadczeń twórczych.  Spotkania Taneczne zawsze też były okazją do wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji tancerzy z różnych grup i zakątków Polski.

zobacz więcej

Ruszył nabór do bełchatowskiej szkoły muzycznej!

Wydarzenia

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Bełchatowie ogłasza nabór do klasy pierwszej w następujących specjalnościach: fortepian, skrzypce, gitara, saksofon, klarnet, flet oraz akordeon. 

zobacz więcej

Ważna informacja

Wydarzenia

Przypominamy, iż wszystkie zakupione dotąd bilety na wydarzenia organizowane w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie zachowują ważność, a ich zrealizowanie będzie możliwe w późniejszym terminie, zgodnie z datą przełożenia danego wydarzenia. Jednakże informujemy, iż osoby, które chcą otrzymać zwrot pieniędzy za zakupiony bilet, będą mogły tego dokonać po ustaniu pandemii i ponownym otwarciu naszej instytucji. Prosimy o sprawdzanie naszej strony internetowej (tutaj ewentualnie link) lub Facebooka.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7

Organizator

Miasto Bełchatów