MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa fotografii Katarzyny Pawelec

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotograficzną Katarzyny Pawelec pt. „Między tańcem a marzeniem”. Wystawę można oglądać od 7 sierpnia br. w Galerii „Na Piętrze” w budynku MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Koncert pt. „Pieśń o Ojczyźnie" w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”

Wydarzenia

Starosta Powiatu Bełchatowskiego, Prezydent Miasta Bełchatowa oraz Dziekan Dekanatu Bełchatowskiego zapraszają na uroczysty koncert pt. „Pieśń o Ojczyźnie” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Koncert odbędzie się 15 sierpnia 2020 roku o godzinie 20:00 w Ogrodach przy Parafii Narodzenia NMP w Bełchatowie, ul. Kościuszki 2.

zobacz więcej

Wystawa fotografii Alicji Przybyszowskiej

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotograficzną Alicji Przybyszowskiej pt. „Prześwietlenia”. Wernisaż odbędzie się 7 sierpnia br. o godzinie 18:00 w Galerii „Na Piętrze” w budynku MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Nabór na stanowisko specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń informatycznych

OGŁOSZENIA

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń informatycznych

zobacz więcej

Cykl spotkań "Wsparcie dla biznesu w łódzkiem"

Wydarzenia

Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza na cykl spotkań: "Wsparcie dla biznesu w łódzkiem"

zobacz więcej

Informacja dla uczestników zajęć w MCK

Wydarzenia

Drodzy uczestnicy zajęć, w tej trudnej dla wszystkich sytuacji epidemiologicznej zastały nas wakacje. Mamy nadzieję, że przyniosą one wytchnienie i odpoczynek. Miejskie Centrum Kultury bardzo liczy bowiem na Waszą dobrą, zdrowotną kondycję po wakacjach. Wierzymy, że uda nam się spotkać na zajęciach, które będą już normalnie prowadzone.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów