MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Edyty Geppert - zmiana terminu

Wydarzenia

Drodzy widzowie! Chcielibyśmy Was poinformować, iż zaplanowany na 30.10.2020 koncert Edyty Geppert zostaje przełożony z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną.

zobacz więcej

Zapraszamy na Sobotę z Planszówkami

Wydarzenia

Zapraszamy Was serdecznie na kolejne spotkanie z grami bez prądu, które odbędzie się 24.10.2020r. w naszej sali warsztatowej w godzinach od 14.00 do 18.00.

zobacz więcej

Zapraszamy na nową wystawę w Galerii MCK Bełchatów

Wydarzenia

Szanowni Państwo, od 19 do 30 października w Galerii Miejskiego Centrum Kultury można oglądać wystawę prac osób z niepełnosprawnością - uczestników Ośrodków Wsparcia oraz uczniów klas integracyjnych. 

zobacz więcej

Zapraszamy małych odkrywców do naszego naukowego Klubu!

Wydarzenia

Drodzy Rodzice, czy chcielibyście zaszczepić swoim dzieciom naukowe pasje?
Rozwinąć ich skrzydła, poszerzyć wiedzę i zwrócić uwagę na to, co niewidoczne gołym okiem? Będzie ku temu okazja, ponieważ wraz z początkiem listopada uruchamiamy przy PGE Gigantach Mocy KLUB GIGAodkrywców, w którym co tydzień we wtorek o 16.30 zgłębiać będziemy naukowe arkana.

zobacz więcej

Koncert Ireny Santor - Odwołany ze względów epidemicznych

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR, który odbędzie się 01.05.2020r. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Bajkowe czwartki " w Kinie KULTURA

Wydarzenia

Zapraszamy Was drodzy Rodzice, Dziadkowie i Kinomaniacy na film "PINOKIO" z laureatem Oscara - Roberto Benignin w roli głównej. Film wyświetlony zostanie w ramach nowego filmowego cyklu "BAJKOWE CZWARTKI" w dniu 22.10.2020r. o godzinie 18:00. 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów