MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Grupa Taneczna Progress nagrodzona na Ogólnopolskich Spotkaniach "O Złotego Piotrka"

Sukcesy

Grupa Taneczna Progress reprezentowała miasto Bełchatów oraz Miejskie Centrum Kultury na Ogólnopolskich Spotkaniach "O Złotego Piotrka" w Piotrkowie Trybunalskim.

zobacz więcej

Grupa Taneczna Progress nagrodzona na X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Move It w Moszczenicy.

Wydarzenia

Grupa Taneczna Progress reprezentowała miasto Bełchatów oraz Miejskie Centrum Kultury na X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Move It w Moszczenicy.

zobacz więcej

Grupa Taneczna Progress reprezentowała miasto Bełchatów i Miejskie Centrum Kultury na Ogólnopolskim Konkursie Zakręceni na taniec

Wydarzenia

Grupa Taneczna Progress reprezentowała miasto Bełchatów i Miejskie Centrum Kultury na Ogólnopolskim Konkursie Zakręceni na taniec gdzie wywalczyła 1 miejsce w kategorii formacje modern powyżej 16 lat, 3 miejsce w kategorii duet powyżej 16 lat oraz 4 miejsce w kategorii moder solo powyżej 16 lat. Instruktorem i choreografem jest Anetta Wojtuch. 

zobacz więcej

Grupa taneczna Progress nagrodzona na Turnieju Tańca World Dance

Wydarzenia

W minioną sobotę grupa taneczna Progress reprezentowała Miejskie Centrum Kultury oraz miasto Bełchatów na Turnieju Tańca World Dance w Siemianowicach Śląskich, gdzie wywalczyła 1 miejsce w kategorii duety modern senior oraz 2 miejsce w formacjach jazz senior.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zobacz więcej

Nagroda Marszałka Województwa Łódzkiego trafia do chóru „Pasjonata"

Wydarzenia

Miło nam poinformować, iż chór Pasjonata działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej,

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów