MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Sukces grupy A'vista

Sukcesy

Grupa A'vista Bełchatów działająca przy Miejskim Centrum Kultury otrzymała wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika, który odbył się w dniach 11-14 stycznia. Zaledwie kilka dni później zespół zanotował na swoim koncie kolejny sukces zajmując 1 miejsce w Regionalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bełchatowie.

zobacz więcej

Promienie Bełchatowa wyśpiewały I miejsce!

Wydarzenia

Promienie Bełchatowa wyśpiewały I miejsce!

zobacz więcej

Grupa Taneczna Progress nagrodzona na Ogólnopolskich Spotkaniach "O Złotego Piotrka"

Wydarzenia

Grupa Taneczna Progress reprezentowała miasto Bełchatów oraz Miejskie Centrum Kultury na Ogólnopolskich Spotkaniach "O Złotego Piotrka" w Piotrkowie Trybunalskim.

zobacz więcej

Grupa Taneczna Progress nagrodzona na X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Move It w Moszczenicy.

Wydarzenia

Grupa Taneczna Progress reprezentowała miasto Bełchatów oraz Miejskie Centrum Kultury na X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Move It w Moszczenicy.

zobacz więcej

Grupa Taneczna Progress reprezentowała miasto Bełchatów i Miejskie Centrum Kultury na Ogólnopolskim Konkursie Zakręceni na taniec

Wydarzenia

Grupa Taneczna Progress reprezentowała miasto Bełchatów i Miejskie Centrum Kultury na Ogólnopolskim Konkursie Zakręceni na taniec gdzie wywalczyła 1 miejsce w kategorii formacje modern powyżej 16 lat, 3 miejsce w kategorii duet powyżej 16 lat oraz 4 miejsce w kategorii moder solo powyżej 16 lat. Instruktorem i choreografem jest Anetta Wojtuch. 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów