Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Sukcesy A'Visty!

Wydarzenia

Nasze wokalistki zajęły dwa pierwsze miejsca, podczas Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bełchatowie. I wcale ich to nie zatrzymało, bo już kilka dni później, na V Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Pajęcznie, dziewczyny wyśpiewały miejsce drugie.

zobacz więcej

A'Vista wyśpiewała III Miejsce!

Wydarzenia

Dobre wieści przychodzą od solistek grupy A'Vista, które zdobyły III Miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki ,,Przebój Mamy i Taty" w Sieradzu.

zobacz więcej

Tancerze na wózkach z medalami!

Wydarzenia

Podczas 15. Edycji GAR Dance CUP 2018 we Wrocławiu, złote medale wytańczyli Marysia i Arkadiusz (1 miejsce) oraz Julka i Oliwka (1 miejsce).

zobacz więcej

Wielki sukces tancerzy na wózkach!

Sukcesy

Nazywany 'brunatną stolicą' - Bełchatów, powoli staje się 'stolica tańca'! W przekonaniu tym utwierdzają nas kolejne sukcesy działających w MCK grup tanecznych! Tym razem, prosto z XX Mistrzostw Polski w Tańcu na Wózku - Para Dance Sport Polish w Łomiankach, złoto przywieźli Marysia Wójcik i Arkadiusz Kuśmierek!

zobacz więcej

Tanecznych sukcesów ciąg dalszy!

Sukcesy

Kolejny konkurs i kolejny sukces naszych tancerek! Tym razem, dziewczyny z grupy PROGRESS, stanęły na podium podczas VII Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej „O Złotego Piotrka” i wytańczyły II miejsce! 
GRATULUJEMY!

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów