MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kolejne sukcesy Progressu!

Wydarzenia

25 maja Zespół Progress reprezentował Bełchatów oraz Miejskie Centrum Kultury w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Zakręceni na Taniec.

zobacz więcej

Grupa wokalna A'vista Bełchatów znów najlepsza!

Wydarzenia

23 maja br. odbyły się przesłuchania do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Henryka Hampla, w którym grupa działająca A'vista zakwalifikowała się do udziału w Koncercie Galowym. Piosenką „Autostrada do nieba” pod okiem Andrzeja Gralińskiego wyśpiewali sobie pierwsze miejsce w kategorii zespoły.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

zobacz więcej

Grupa Progress z sukcesem na Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych w Małogoszczy

Wydarzenia

27 kwietnia br. grupa taneczna Progress rezprezentowała Miejskie Centrum Kultury oraz miasto Bełchatów na Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych w Małogoszczy. Grupa wywalczyła 3 miejsce w formacjach contemporary 16 plus oraz 1 miejsce w duetach contemporary 16 plus.

zobacz więcej

Sukces grupy A'vista

Sukcesy

Grupa A'vista Bełchatów działająca przy Miejskim Centrum Kultury otrzymała wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika, który odbył się w dniach 11-14 stycznia. Zaledwie kilka dni później zespół zanotował na swoim koncie kolejny sukces zajmując 1 miejsce w Regionalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bełchatowie.

zobacz więcej

Promienie Bełchatowa wyśpiewały I miejsce!

Wydarzenia

Promienie Bełchatowa wyśpiewały I miejsce!

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów