MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Klub Podróżnika pt. „Rowerem przez Armenię i Iran”

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na spotkanie z cyklu Klub Podróżnika pt. „Rowerem przez Armenię i Iran”, które odbędzie się 18 kwietnia br. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

II Bełchatowski Przegląd Zespołów Rockowych „Rock To The Top”

Wydarzenia

Chcesz zaistnieć na wielkiej scenie i zaprezentować swoją twórczość przed większą publicznością? Nie czekaj i wyślij swoje zgłoszenie do udziału w II Bełchatowskim Przeglądzie Zespołów Rockowych „Rock To The Top”, który odbędzie się 11 maja br. o godzinie 13:00.

zobacz więcej

VIII Archidiecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej „Santo Subito”

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska, Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zachęcają do wzięcia udziału w VIII Archidiecezjalnym Dziecięcym Festiwalu Piosenki Papieskiej i Religijnej „Santo Subito”, który odbędzie się 25 maja br. o godz. 9:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Warsztaty kulinarne - piekarnia rzemieślnicza Chlebodzieło

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na warsztaty kulinarne „Chlebodzieło”, które odbędą się 11 kwietnia br. o godzinie 16:00 w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych MCK Bełchatów Plac Wolności 10.

zobacz więcej

Wystawa pt. „Jestem obrazem”

Wydarzenia

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kurnosie Drugim oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na wernisaż wystawy pt. „Jestem obrazem”. Wydarzenie odbędzie się 4 kwietnia br. o godzinie 17:00 na dolnym foyer MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

„Koncert Wiosenny” w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Bełchatowie

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Bełchatowie zapraszają na „Koncert Wiosenny”, który odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 10:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów