MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na wernisaż wystawy Mozaiki z Pracowni MCK

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na wernisaż wystawy Mozaiki z Pracowni MCK, który odbędzie się 5 kwietnia br. o godz. 18:00 w Galerii MCK.

zobacz więcej

Zapraszamy na koncert Eleni z okazji 45-lecia twórczości

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert z okazji 45-lecia twórczości Eleni wraz z zespołem, który odbędzie się 18 kwietnia br. o godzinie 18:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Spektakl muzyczny dla dzieci pt. „Plastusiowy pamiętnik i plamy”

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na spektakl muzyczny dla dzieci pt. „Plastusiowy pamiętnik i plamy”, który odbędzie się 16 kwietnia br. o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Zapraszamy na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. „Trudne dzieciństwo”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. „Trudne dzieciństwo”, który odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. o godzinie 19:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Koncert Alicji Majewskiej pt. „Piosenki Korcza i Andrusa ”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert Alicji Majewskiej pt. „Piosenki Korcza i Andrusa ”, który odbędzie się 3 października 2023 r. o godzinie 19:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Dyskusyjny Klub Filmowy w kinie Kultura!

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejny seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego, który odbędzie się 27 marca o godzinie 19:30 w kinie Kultura.
Na ekranie zobaczymy film „W gorsecie”.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów