MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Stefano Terrazzino w ramach Integracji Międzypokoleniowej Łódzkie Razem

Wydarzenia

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza na Integrację Międzypokoleniową Łódzkie Razem, w ramach której wystąpi Sfetano Terrazzino. Wydarzenie odbędzie się 2 października o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Spektakl pt. „Zaczarowana kraina”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl pt. „Zaczarowana kraina”, który odbędzie się 9 października br. o godzinie 10:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. 

zobacz więcej

Monodram w wykonaniu Sławomira Hollanda pt. „Jak to było naprawdę”

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na monodram w wykonaniu Sławomira Hollanda pt. „Jak to było naprawdę”, który odbędzie się 8 września br. o godzinie 17:00 w sali teatralnej MCK.

zobacz więcej

Festiwal Sztuki Jabłka

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na  „Festiwal Sztuki Jabłka”, który odbędzie się w dniach 29.09-01.10 br. 

zobacz więcej

Wernisaż wystawy Justyny Kloczkowskiej pt. „Nienazwane” - Festiwal Sztuki Jabłka

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na wernisaż wystawy Justyny Kloczkowskiej pt. „Nienazwane”.

zobacz więcej

Festiwal Sztuki Jabłka - koncert KALINOVSKI

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na koncert, który odbędzie się 29 września br. o godzinie 20:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Wystąpi dla Was KALINOVSKI. Wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Sztuki Jabłka.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów