Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Najpiękniejsza Bombka Choinkowa" - wystawa pokonkursowa

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę pokonkursową, pn. „Najpiękniejsza bombka choinkowa”. Otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród uczestnikom konkursu odbędzie się 14 grudnia o godzinie 17:30, na górnym holu Miejskiego Centrum Kultury.

zobacz więcej

Koncert „Wieczór z operetką”

Wydarzenia

Miejskie centrum Kultury zaprasza na koncert pn. „Wieczór z operetką”, który odbędzie się 10 lutego o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

Konkurs fotograficzny "Bełchatów w świątecznym kadrze"

Wydarzenia

Jesteś kreatywny i pomysłowy? Jesteś podróżnikiem, turystą odwiedzającym Bełchatów lub jego mieszkańcem? Weź udział w konkursie fotograficznym Bełchatów w świątecznym kadrze.

zobacz więcej

„Świąteczny koncert kolęd i pastorałek dla Tomka" - koncert charytatywny

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert charytatywny, pn. „Świąteczny koncert kolęd i pastorałek dla Tomka", który odbędzie się 21 grudnia o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Małe Gwiazdy - wyniki konkursu wokalnego

Wydarzenia

Wyniki konkursu wokalnego "Małe Gwiazdy".

zobacz więcej

Konkurs na „Najpiękniejszą Bombkę Choinkową”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie ogłasza konkurs bożonarodzeniowy, pn. „„Najpiękniejsza Bombka Choinkowa”.

zobacz więcej

Jarmark Świąteczny

Wydarzenia

Jarmark Świąteczny w Bełchatowie

zobacz więcej

Wernisaż Wystawy Przeglądowej BTF-u

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury wraz z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszają na XI wystawę przeglądową fotografii BTF-u. Wernisaż wystawy odbędzie się 29 listopada o godzinie 18:00, na górnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy (Galeria „Na piętrze”).

 

zobacz więcej

Koncert piosenek Zbigniewa Wodeckiego i Wojciecha Młynarskiego

Wydarzenia

Zapraszamy na kolejny koncert organizowany przez „Stowarzyszenie Grocholice Łączymy Pokolenia” we współpracy z MCK Bełchatów. W niedzielę, 2 grudni,a publiczność zgromadzona w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy, będzie mogła wysłuchać piosenek z repertuaru Wojciecha Młynarskiego i Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu bełchatowskiej młodzieży.

zobacz więcej

Wykład Katarzyny Miller

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wykład Katarzyny Miller, pn. „po prostu fajne życie”, który odbędzie się 5 stycznia o godzinie 16:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów