MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„SANTO SUBITO” 2019

Prezydent Miasta Bełchatowa, Proboszcz Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie oraz Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na "VI Archidiecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej SANTO SUBITO 2019", do którego eliminacje rozpoczną się 18 maja o godz. 9:00 w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy chóry, zespoły muzyczne oraz solistów, którzy zechcieliby pochwalić się swymi umiejętnościami wokalnymi i instrumentalnymi, prezentując utwory zawierające tematykę związaną ze Śwętym Janem Pawłem II oraz nawiązujące do tematu: „PAPIEŻ - PIELGRZYM”.

Aby wziąć udział w Festiwalu, należy w terminie do 15 maja br. przesłać wypełniony Formularz Zgłoszeniowy oraz Druk W Zaiks na adres: santosubito@mckbelchatow.pl.

Szczegółowy Regulamin Konkursu Festiwalowego znaleźć można na dole strony. 

Koncert laureatów i tym samym ogłoszenie wyników odbędzie się 16 czerwca w ramach obchodów Święta Patrona  w Bełchatowie.

Zapraszamy do udziału w Festiwalu! 

Regulamin oraz Formularz zgłoszeniowy

Organizator

Miasto Bełchatów