MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa fotograficzna Alicji Przydrygi

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Alicji Przydrygi. Wystawę będzie można oglądać od 4 do 31 stycznia, w Galerii MCK.

zobacz więcej

X Kolędowanie u Wszystkich Świętych

Wydarzenia

W wigilijny wieczór – 24.12.2017r. o godzinie 23:00, w Kościele p.w. Wszystkich Świętych w Grocholicach – odbędzie się X Kolędowanie u Wszystkich Świętych.

zobacz więcej

„O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci" – spektakl dla dzieci

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl dla dzieci, pt. „O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci", który odbędzie się 18 lutego 2018 r. o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

"8 kobiet" - spektakl grupy BAT-PKP

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejny spektakl grupy BAT – PKP, pt. „Osiem kobiet”. Premiera sztuki inspirowanej tekstem Roberta Thomasa, odbędzie się 13 stycznia o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

"Świnki 3" - muzyczny spektakl dla dzieci

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na muzyczny spaktakl dla dzieci, pt. „Świnki 3”, który odbędzie się 14 stycznia 2018r. o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

"Szepty drzew" - wystawa linorytów Beaty Bartosiak

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę linorytów, pt. "Szepty drzew", autorstwa Beaty Bartosiak. Wernisaż wystawy odbędzie się 5 grudnia o godzinie 18:00, na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej

„Po remoncie” - nowa wystawa w Galerii MCK

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę autorstwa Dariusza Drzewieckiego, pt. „Po remoncie”, którą będzie można oglądać od 8 grudnia w Galerii MCK.

zobacz więcej

"Najpiękniejsza bombka choinkowa" - rozstrzygnięcie konkursu

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza laureatów konkursu na najpiękniejszą bombkę choinkową na uroczyste rozstrzygnięcie. Nagrody za najlepsze prace wręczymy 5 grudnia o godzinie 17:00, na górnym holu głównego budynku MCK.

zobacz więcej

Koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na niezwykły koncert, podczas którego bełchatowska młodzież wykona utwory z tekstami autorstwa Agnieszki Osieckiej. Muzyczna uczta, pn. „Wielka woda” odbędzie się 17 grudnia, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów