Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa fotograficzna Alicji Przydrygi

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Alicji Przydrygi. Wystawę będzie można oglądać od 4 do 31 stycznia, w Galerii MCK.

Kto powiedział, że aby robić dobre zdjęcia potrzebny jest najwyższej jakości sprzęt i zapierająca dech w piersiach scenografia? Czasami wystarczy telefon, piękny przedmiot i pomysł na ciekawy kadr! A jeśli dodamy do tego niezwykłą wrażliwość oraz artystyczne zacięcie fotografa, to o efekt końcowy martwić się nie trzeba.
Tak będzie w przypadku nowej wystawy fotograficznej w MCK, na którą złożą się zdjęcia wykonane przez panią Alicję Przydrygę – na co dzień instruktor w pracowni ceramicznej i witrażowej w MCK / Oddział Grocholice.

Wystawę będzie można oglądać do 31 stycznia.

Alicja Przydryga
W kręgu jej zainteresowań znajduje się rzeźba, ceramika artystyczna oraz użytkowa, witraż, artystyczne zbabienie mebli, biżuteria autorska oraz – od niedawna – fotografia. Większość prezentowanych na wystawie prac to zdjęcia stworzonej przez Nią ceramiki oraz projekty powstałe na potrzeby pracowni ceramicznej.
Do tej pory zdjęcia można było oglądać na Instagramie pani Alicji.

Organizator

Miasto Bełchatów