MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs na „Najpiękniejszą Bombkę Choinkową”

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie ogłasza konkurs bożonarodzeniowy, pn. „„Najpiękniejsza Bombka Choinkowa”.

Adresatami konkursu są uczniowie bełchatowskich szkół podstawowych klas I – III oraz ich rodziny. Udział w konkursie polega na wykonaniu bombki choinkowej razem z członkami rodziny.

Prace należy dostarczyć do godziny 16:00, do sekretariatu Miejskiego Centrum Kultury (pl. Narutowicza 1a) w nieprzekraczalnym terminie do 7 grudnia 2018r. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom, połączone z otwarciem wystawy, nastąpi 14 grudnia 2018r. o godz. 17.30 na górnym holu MCK. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona na stronie internetowej MCK oraz przekazana telefonicznie do szkół.

Warunkiem udziału w konkursie jest dołączenie do zgłaszanej pracy wypełnionego i podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego Formularza Zgłoszeniowego (do pobrania poniżej)

Formularz Zgłoszeniowy oraz szczegółowy Regulamin konkursu do pobrania poniżej.

Regulamin oraz Formularz Zgłoszeniowy

Organizator

Miasto Bełchatów