MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zatrudnimy Instruktora - Przewodnika

Szukasz pracy?
Jesteś aktywną, pomysłową osobą, interesujesz się nauką?
Łatwo nawiązujesz kontakty, a wypowiedzi na różne tematy nie sprawiają Ci trudności?

Zgłoś się do Miejskiego Centrum Kultury, które do końca grudnia br. prowadzić będzie nabór na stanowisko Instruktora - Przewodnika do Ekspozycji PGE Giganty Mocy w Bełchatowie.

PGE Giganty Mocy to interaktywna ekspozycja, a także centrum nauki nieformalnej przybliżające zwiedzającym tematykę powstania węgla brunatnego i produkcji energii elektrycznej. Głównymi odbiorcami ekspozycji są dzieci i młodzież, a to zobowiązuje, dlatego poszukujemy na stanowisko Instruktora - Przewodnika osoby, która posiada poniższe kwalifikacje:

✔ ukończone studia wyższe co najmniej I stopnia - preferowane wykształcenie w zakresie nauk przyrodniczych, geografii lub nauk technicznych w dziedzinach związanych z górnictwem odkrywkowym lub energetyką,

✔ znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Jeżeli cechuje Cię  odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, komunikatywność, łatwość w formułowaniu wypowiedzi, znajomość reguł poprawnej polszczyzny, umiejętne zarządzanie czasem, zaangażowanie, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury.

Szczegółowe informacje nt. wymagań, które należy spełnić, aby aplikować na stanowisko Instruktora-Przewodnika w PGE GM znajdziesz w ogłoszeniu do pobrania na dole strony. 

Dokumenty aplikacyjne możesz złożyć w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury (pl. Narutowicza 1A) lub przesłać drogą pocztową z dopiskiem: ,, Dotyczy naboru na stanowisko: Instruktor- Przewodnik” w terminie do dnia 31.12.2019r.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Instruktor - Przewodnik

Organizator

Miasto Bełchatów