MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Edyty Geppert w MCK

 

Szanowni Widzowie,

W związku z epidemią informujemy, że koncert Edyty Geppert w Bełchatowie  zaplanowany na 6 czerwca  2020, został przesunięty na 30 października 2020 na godzinę 20:00.  Wszystkie zakupione bilety pozostają ważne na te same wydarzenia bez konieczności podejmowania dodatkowych działań. W przypadku chęci zwrotu biletu prosimy o kontakt z portalem biletowym, lub punktem sprzedaży, w którym dokonano zakupu.

 

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert Edyty Geppert, który odbędzie się 06.06.2020r. o godzinie 20:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. 

Artystka wystąpi na scenie MCK w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej. Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar, a jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. 

„Och, życie kocham cię nad życie", "Nic nie muszę" oraz "Nie żałuję", to tylko niektóre utwory, które wybrzmią podczas czerwcowego koncertu. 

Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, a nawet kabaretowymi - te ostatnie z tekstami klasyka gatunku - Mariana Hemara. To wreszcie niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Bilety w cenie 95zł  (I i IISektor) oraz 85zł (Balkon) do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów