MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert na 15 - lecie bełchatowskiego Chóru Gospel SCHOLA CANTORUM

Najbardziej ceniony bełchatowski Chór Gospel - Schola Cantorum im. Piotra Kudyby obchodzi właśnie 15 – lecie swojej działalności. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury zaprasza na niezwykły koncert Jubilata i ... zachęca do współpracy byłych członków Chóru.

Podsumowujący 15 lat działalności Chóru Schola Cantorum koncert, odbędzie się 21.12.2014 o godz. 17:00, na sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Możemy spodziewać się niesamowitych emocji, wzruszeń oraz... sentymentalnych powrotów.

Przez te 15 lat członkami Chóru Schola Cantorum było wielu bełchatowian, którzy kształcili swój śpiew występując na rozmaitych scenach zarówno w kraju jak i za granicą (m.in. w Danii, Francji, na Węgrzech). W dowód wdzięczności za reprezentowanie najsłynniejszego bełchatowskiego Chóru Gospel, zespół Schola Cantorum zaprasza wszystkich byłych chórzystów do wspólnego koncertowania. Próby zostały zaplanowane tak, by każdy zainteresowany muzyk mógł po raz kolejny stać się częścią Scholi Cantorum. Próby odbędą się w środę o 18.00 oraz w sobotę o 10.00, na sali koncertowej MCK. Istnieje również możliwość odbycia próby w ostatnich dniach przed koncertem – w piątek (9.12. o godz.18.00) oraz w sobotę (20.12. o godz.10.00), lub w dniu koncertu – w niedzielę (21.12) o godz.15.00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

HONOROWY PATRONAT:

STAROSTA BEŁCHATOWSKI
WALDEMAR WYCZACHOWSKI

 

Organizator

Miasto Bełchatów