MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kabaret Skeczów Męczących w MCK

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów. Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz, Kamil Zygan, czyli przezabawni członkowie KSM, wystąpią 19.02.2016r., o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Kabaret Skeczów Męczących z roku na rok podnosi poprzeczkę humoru, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robi to już od 10 lat, a o tym, że robi to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji ponad 4 miliony widzów!
Charakterystyczne postacie, zaangażowane społecznie i politycznie skecze, luz sceniczny i umiejętność rozbawienia każdej publiczności – tym członkowie kabaretu zdobyli uznanie u polaków. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.
Teraz Kabaret Skeczów Męczących zaprezentuje się bełchatowianom!

Bilety do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz na stronie: www.biletyna.pl

 

Organizator

Miasto Bełchatów