MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

MCK w styczniu krainą operetki i musicalu

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, na jeden dzień stanie się krainą operetki i musicalu. Wszystko za sprawą koncertu, który odbędzie się 22 stycznia 2016r. o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Na scenie MCK wystąpią znakomici artyści z Teatru Wielkiego w Łodzi, Opery Narodowej w Warszawie, łódzkiego Teatru Muzycznego oraz Teatru Variete z Krakowa.
Podczas koncertu, swoim głosem zaczaruje również odtwórczyni głównej roli w spektaklu „Upiór w operze”, granego w warszawskim Teatrze Roma.

Artyści zaprezentują najpiękniejsze arie z operetek, przeboje oraz duety z repertuaru Andrea Bocellego, pieśni Jana Kiepury, pieśni neapolitańskie oraz największe przeboje z musicali, takich jak: "My fair lady", "Skrzypek na dachu", "Dzwonnik z Notre Dame" czy "Upiór w operze".

Bilety w cenie 50 zł  do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

Organizator

Miasto Bełchatów