MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Fabryka Przedmiotu” - wystawa Pracowni54

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy, pt. „Fabryka Przedmiotu”, prezentującej prace młodych i niezwykle kreatywnych twórców z Pracowni54. Wernisaż odbędzie się 08.01.2016 r. o godz. 17:00 na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy w Bełchatowie.

Pracownia54 powstała jako prywatne miejsce rodzinnych działań artystycznych.
W ramach pracowni prowadzone są niekomercyjne warsztaty dla 8-latków oraz 10-latków, z tworzenia designu przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych. W ramach artystycznych działań grupy realizowane są ciekawe projekty plastyczne. Powstają tu nietuzinkowe formy przestrzenne oparte o różnorodne nośniki t. szkło, tworzywa, tkaniny, drewno, metal, papier itp.

Grupa warsztatowa pracuje w przyjacielskiej atmosferze zabawy, uśmiechu i art-relaksu.
Oprócz wymiernych umiejętności manualnych nasza praca ma na celu wzmacnianie wiary we własne, plastyczne możliwości, otwarcie na świat wyobraźni i poczuciu bycia „czarodziejem” codziennej rzeczywistości” – tak opisuje działalność grupy instruktor Kinga Golanowska-Gorgoń, mama Blanki i Olgierda.

Wystawę „Fabryka Przedmiotu” będzie można oglądać do 31.01.2016 r. 

Organizator

Miasto Bełchatów