MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

I Bełchatowski Turniej Hearthstone - już 12 grudnia!

Miejskie Centrum Kultury i nieformalna grupa The Cziters zapraszają wszystkich miłośników gier karcianych z gatunku fantasy, do wzięcia udziału w I Bełchatowskim Turnieju Hearthstone, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 12 grudnia 2015r. w godzinach 14:00 - 18:00 w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy. W turnieju można wziąć udział po uprzednim zgłoszeniu się na adres e-mail:p.markiewicz87@interia.pl
Hearthstone: Heroes of Warcraft jest cyfrową, kolekcjonerską grą karcianą, wyprodukowaną i wydaną przez Blizzard Entertainment, której premiera odbyła się w marcu 2014r. Nieco później wydano również wersję na urządzenia mobilne. Gra szybko zdobyła sobie rzesze wiernych fanów, których w maju 2015 roku było już około 30 milionów na całym świecie. Doczekała się również pięciu rozszerzeń. 

Organizator

Miasto Bełchatów