MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bezpłatne materiały z zakresu edukacji architektonicznej

Za nami darmowe szkolenie skierowane do nauczycieli, edukatorów i animatorów kultury pt. „Detal architektoniczny jako narzędzie edukacyjne – praktyki i inspiracje”.

Zachęcamy Was do zapoznania się z bezpłatnymi materiałami z zakresu edukacji architektonicznej. Powstałe w ramach projektu scenariusze warsztatów oraz przewodniki znajdziecie tutaj - KLIK. Na kanale YouTube Łódzki Dom Kultury dostępne są także filmy edukacyjne o detalach miast województwa łódzkiego – w tym naszego Bełchatowa.

Dzielcie się nimi, inspirujcie i z ich pomocą poszukujcie lokalnego dziedzictwa w Waszym otoczeniu.

Szkolenie odbyło się w ramach projektu „Dlaczego ten dom tak wygląda? Architektura pod lupą dla najmłodszych – II edycja”.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

 

Organizator

Miasto Bełchatów