MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Sylwester z MCK - odwołany

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać sylwestrowy koncert z MCK. Zwrot należności za bilety można odbierać od 1.01.2022 od godz. 15.00 w kasie kina Kultura. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na wieczór sylwestrowy, podczas którego wspólnie pożegnamy rok 2021.

Tegoroczna Noc Sylwestrowa w MCK będzie niezapomniana i wyjątkowa! O wyśmienitą atmosferę oraz muzyczną oprawę zadba Marta Wilk z zespołem, którzy wystąpią przed widownią sali teatralno-widowiskowej. W ostatnią noc tego roku wybrzmią znane piosenki tj., „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Na pierwszy znak”, „Ach, jak przyjemnie”, „Już nie zapomnisz mnie” oraz „Powróćmy jak za dawnych lat”.

Muzyczny wieczór poprowadzi Joanna Bartel - popularna artystka kabaretowa i filmowa, znana z komediowego serialu "Święta wojna”.

Podczas sylwestrowego show, przy lampce szampana, wspólnie pożegnamy mijający rok i złożymy sobie noworoczne życzenia.

 

Marta Wilk

Już od dziecka była związana z muzyką, uczęszczając do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, a potem II stopnia w klasie wiolonczeli. Swoją edukację wokalną rozpoczęła w klasie Grażyny Kapralskiej w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Krakowie i kontynuowała ją na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Wokalno – Aktorskim w klasie śpiewu solowego pod kierunkiem Anny Kościelniak. Prowadząc działalność koncertową, współpracowała z wieloma filharmoniami i orkiestrami w Polsce i za granicą, wykonując partie mezzosopranowe. W 2000 roku związała sie z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, biorąc udział w spektaklach muzycznych t.j. Jesus Christ Superstar, Rocky Horror Show, Dyzma, Skrzypek na Dachu, Cabaret, Evita i in. Na swoim koncie ma wiele koncertów - zarówno kameralnych jak i dużych produkcji telewizyjnych, jednak jej ulubioną formą jest recital, który pozwala na wyjątkowy kontakt z widzem. Jej szerokie możliwości wokalne pozwalają jej na ciekawe zestawienia repertuarowe, od utworów musicalowych i rewiowych, poprzez piosenkę poetycką aż do smooth jazzu.

W związku z wytycznymi sanitarnymi obowiązującymi instytucje kultury jesteśmy zobowiązani dostosować widownię do obowiązujących wytycznych. Zachowujemy wszelkie zalecenia sanitarne oraz odpowiednie środki ochrony.

W holu PGE Gigantów Mocy przed koncertem będzie możliwość dobrowolnego podpisania oświadczenia dotyczącego posiadania paszportu covidowego przez osoby zaszczepione. Umożliwi nam to wpuszczenie na koncert wszystkich widzów, którzy zakupili bilety na wydarzenie.

 

Organizator

Miasto Bełchatów