MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl pt. "Dobrze się kłamie"

Szanowni Państwo,
informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych termin spektaklu pt. „Dobrze się kłamie” zaplanowany na 20.02.2022 roku w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy zostaje przełożony na 21.05.2022r. Godziny spektaklu pozostają bez zmian: 16:00 oraz 18:30. Wszystkie zakupione bilety i miejsca zachowują ważność. Prosimy o wyrozumiałość. W przypadku dodatkowych pytań prosimy pisać na adres: rezerwacje@adria-art.pl, w treści podając numer rezerwacji.

„Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.

Zwykły wieczór zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?

Obsada: Olga Bołądź/Magdalena Lamparska
Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska
Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz
Szymon Bobrowski/Paweł Wolsztyński
Marcin Perchuć/Piotr Grabowski
Bartek Topa/Przemysław Sadowski
Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar

Spektakl oparty na filmie Paola Genovesego
adaptacja: Bartosz Wierzbięta
reżyseria: Marcin Hycnar
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Martyna Kander
asystent reżysera: Agata Zdziebłowska
produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina Tito Productions, Spektaklove

Czas trwania: 90 minut bez przerwy.

Bilety do nabycia w kasie MCK lub na stronie www.adria-art.pl TUTAJ

Organizator

Miasto Bełchatów