MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa BTF "Motocyklem przez Maroko"

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii pt. „Motocyklem przez Maroko”, który odbędzie się 13 stycznia br. o godzinie 18.00 w Galerii „Na piętrze”.

Nowy Rok Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne rozpocznie dwoma wystawami, jedną z nich jest wystawa fotografii Mariusza Kowalczyka, który zaprezentuje tzw. pocztówkę z egzotycznego Maroka.

Podróżowanie motocyklem to niezwykłe doświadczenie skrajności tego regionu: bogactwa natury, przepychu kultury i tradycji, a zarazem kraju ubogiego w cywilizację i nowoczesność. Podróż motocyklem to odkrywanie zapachów, barw, podziwianie krajobrazów i realny dotyk pustynnego słońca po górskie chłodne klimaty. Maroko na dwóch kółkach to doskonałe wyzwanie dla każdego motocyklisty.

Zapraszamy!

 

Organizator

Miasto Bełchatów