MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Płatności online za zajęcia stałe

Dostęp do opłacania przez Internet dla osób zapisanych na zajęcia stałe w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie.

Ze względu na konieczność wprowadzenia, przez pracowników Miejskiego Centrum Kultury, adresu e-mail osób zapisujących się na zajęcia, mają Państwo już utworzone konto w systemie sprzedaży biletów (na stronie bilety.mckbelchatow.pl) przypisane do adresu e-mail podanego przy zapisywaniu na zajęcia stałe. Dlatego w celu zalogowania trzeba przejść procedurę zresetowania hasła opisaną poniżej:

1. Proszę wejść na stronę bilety.mckbelchatow.pl i kliknąć przycisk „Zaloguj”

 

2. Na następnej stronie proszę kliknąć przycisk „Nie pamiętam hasła”

 

 

3. Proszę wpisać adres e-mail podany przy zapisywaniu na zajęcia stałe i kliknąć przycisk „Wyślij”

 

4. Jeśli podaliście Państwo prawidłowy adres e-mail, powinien pokazać się komunikat o treści: "Do podanego użytkownika wysłano link do resetu hasła!"

 

Jeśli podaliście Państwo zły adres e-mail, pokaże się komunikat: „Niepoprawny login lub email”. Jeśli są Państwo pewni, że adres wpisany został poprawnie proszę o kontakt z Instruktorem prowadzącym zajęcia, w celu zweryfikowania podanego adresu e-mail.

5. Po podaniu prawidłowego adresu e-mail powinniście Państwo otrzymać e-mail z adresu bilety@mckbelchatow.pl zawierający link służący do zmiany hasła. Proszę kliknąć w ten link.

 

6. Po kliknięciu w link przejdziecie Państwo do strony resetowania hasła, na której należy wpisać dwa razy nowe hasło, które będzie służyło do logowania na stronie bilety.mckbelchatow.pl, a następnie proszę kliknąć przycisk „Zmień”.

 

 

7. Proszę zalogować się ponownie na stronie bilety.mckbelchatow.pl używając nowego hasła.
 

8. Po zalogowaniu proszę kliknąć przycisk „Twoje rezerwacje” gdzie powinny wyświetlić się wszystkie, nieopłacone, rezerwacje na zajęcia stałe. Możecie Państwo zapłacić, za jeden wybrany miesiąc, klikając przycisk „Opłać rezerwacje” lub za kilka terminów razem, zaznaczając wybrane miesiące po lewej stronie i klikając przycisk „Opłać zaznaczone rezerwacje”.

 

 

9. Po kliknięciu jednego z przycisków przejdziecie Państwo do strony podsumowującej zamówienie, na której należy kliknąć przycisk „Zapłać”. Po kliknięciu na niego zostaną Państwo przekierowani do strony operatora płatności tpay.com na której, po wybraniu swojego banku, możecie Państwo dokonać opłaty za zajęcia.10. Osoby, posiadające Bełchatowską Kartę Rodziny, płatności za zajęcia stałe dokonują w kasach Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie, po okazaniu w/w karty.

platnosci-przez-internet-za-zajecia-stale.pdf

Organizator

Miasto Bełchatów