MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Klub Seniora „Pogodna Jesień"

Klub Seniora „Pogodna Jesień” działa w Miejskim Centrum Kultury od kwietnia 2016 roku. Skupia ponad 40 Seniorów, ale liczba członków Klubu stale się powiększa. Wpływa na to świetna atmosfera, która sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni.

Klub „Pogodna Jesień” spotyka się raz w tygodniu, przy kawie herbacie i ciasteczkach, prowadząc rozmaite aktywności: od zajęć hobbystycznych po wieczorki taneczne.

W ramach Klubu organizowane są spotkania świąteczne, Dzień babci i Dziadka, Dzień Seniora, Andrzejki, wycieczki turystyczno – krajoznawcze, wakacyjne wyjazdy nad morze, wieczorki taneczny oraz wyjazdy na rybkę.
Członkowie Klubu uczestniczą w życiu kulturalnym miasta, biorąc udział w zajęciach pływackich, fitness oraz spotkaniach i prelekcjach dotyczących rozmaitych tematów, m.in. bezpieczeństwa osób starszych.

Miejsce: MCK Gwarek

​Spotkania: poniedziałki od godziny 18:00

W poniedziałki o godz. 17:00 zapraszamy członków Klubu na zajęcia fitness w "Gwarku" na os. Dolnośląskim. 

Przewodnicząca Klubu: Czesława Gorząd

Zapisy pod numerem tel. 603103907

 

 

 

 

 

 

6 marca br. z inicjatywy Pani Czesławy Gorząd przewodniczącej Klubu Seniora "Pogodna Jesień" odbywo się spotkanie z Panią Agnieszką Podolecką - przedstawicielką UNICEF Polska.
Był to wykład, połączony z pokazem slajdów pt. "Afryka oczami pracownika UNICEF". Pani Agnieszka pięknie opowiadała o tradycjach. wierzeniach i kulturach ludów zamieszkujących te piękne ziemie. 
Dowiedzieliśmy się, że UNICEF od 75 lat pomaga dzieciom na całym świecie, nie tylko ratując ich życie i zdrowie, ale także zajmuje się edukacją dzieci i szerzeniem tolerancji wśród mieszkańców Afryki.
Dwugodzinny wykład był interesujący i przybliżył nam spojrzenie na ten mało znany kontynent i ludzi tam mieszkających, ich problemy i radości. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów