MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa "Digital emotions"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę online pt. „Digital emotions”, której autorem jest Emil Słomiński. Wystawę możecie oglądać od 6 maja br. na fanpejdżu MCK - TUTAJ

 

Kilka słów od autora: 

Zawsze fascynowała mnie głębia abstrakcji oraz to jak kolory i kształty działają na nasze zmysły i emocje. Odnalazłem w świecie wzorów i kolorów swój sposób na ekspresję własnych przemyśleń. Kreatywność, emocje, przemyślenia na temat sensu życia, filozofia to główna tematyka moich prac. Szukałem sposobu ekspresji, chciałem aby te emocje i przemyślenia wyszły na światło dzienne.

Zacząłem rysować, eksperymentować i to właśnie sztuka cyfrowa pozwoliła na uwolnienie moich emocji w stopniu wcześniej nieosiągalnym. Uznałem, że warto podzielić się moimi pracami graficznymi ze światem.

Oddaję wam mój świat, zapraszam do środka, może znajdziecie tam też siebie?

W tytułach prac zawarłem moje emocje, przemyślenia i troski. Jest tam świat zewnętrzny i wewnętrzny. Jednak bardzo proszę, nie sugerujcie się tytułami obrazów, odrzućcie je, zakwestionujcie i odnajdźcie w moich pracach swoje własne emocje i przemyślenia.

 

Organizator

Miasto Bełchatów