MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

2015-08-14 - Wystawa Ceramiki

W dniu 14 sierpnia o godzinie 18:00  odbył się wernisaż wystawy prac powstałych w pracowni ceramicznej Miejskiego Centrum Kultury w oddziale Grocholice.

Prezentowane dzieła są efektem całorocznej twórczości osób które od wielu lat rozwijają swoje umiejętności pod opieką instruktora Alicji Przydrygi. Ręcznie lepione  różnymi technikami, szkliwione i  wypalane w wysokich temperaturach formy ceramiczne można oglądać do 6 września w galerii Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie. 

Prace wykonane przez osoby należące do koła ceramicznego często przekazywane są na własność  Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie. Każdego, kto chciałby mieć w domu grocholskie rękodzieło  zapraszamy do siedziby MCK PGE Gigantów Mocy, gdyż prace są dostępne w sprzedaży.     

Organizator

Miasto Bełchatów