MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

02-22.06.2015 - Malarstwo Joanna Gębicka

W Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie aktualnie prezentowana jest nowa wystawa. Miłośników sztuki zapraszamy do obejrzenia malarstwa młodej artystki Joanny Gębickiej, której prace prezentujemy od 2 czerwca.

Joanna Gębicka – ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi oraz łódzką Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, na wydziale Grafiki i Malarstwa. W ramach stypendium studiowała również na Universitatea de Arta si Design w rumuńskim mieście Kluż - Napoka. Architekturę tego miasta autorka uwieczniła na kilku obrazach, które również pojawią się w naszej galerii.

Wystawę można oglądać w dniach od 02 do 22.06.2015 r. codziennie, w godz.: 15:00 – 20:00, w galerii Miejskiego Centrum Kultury.

Organizator

Miasto Bełchatów