MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa prac Rafała Knorowskiego

 

W galerii Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie prezentowana jest nowa wystawa. Autorem prac jest Rafał Knorowski, kolejny twórca pochodzący z artystycznie uzdolnionej rodziny Knorowskich. Zajmuje się malarstwem, scenografią i grafiką projektową. Prowadzi pracownię plastyczną „Garamond”. Rodzaj malarstwa, który reprezentuje zbliża do realizmu rozumianego jako poszukiwanie w sztuce wewnętrznej prawdy o rzeczywistości. Od 14 lat współpracuje z niemieckimi teatrami Kiel i Bad Brambach, projektując scenografie i kostiumy, realizując jednocześnie skomplikowane elementy – rzeźby, horyzonty itp.

Zapraszamy na spotkanie ze sztuką łódzkiego artysty. Wystawa czynna będzie w dniach 5.02 – 2.03.15, codziennie w godz. 15:00 – 20:00 w galerii MCK.

Organizator

Miasto Bełchatów