MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa prac Konrada Knorowskiego - wernisaż

Zapraszamy na wernisaż malarstwa i grafiki Konrada Knorowskiego, który będzie miał miejsce 8 stycznia br. o godz. 18:00 w galerii Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie. Artysta pochodzi z rodziny z wielopokoleniowymi tradycjami malarskimi. Zaprezentuje cykl obrazów olejnych i drzeworyty.

Jak każdy twórca pozostaje wierny emocjom i uczuciom towarzyszącym podejmowanemu tematowi. Choć określa się jako konserwatysta w dziedzinie formy, sferę treści pozostawia otwartą.

Mimo posługiwania się oszczędnymi środkami malarskimi, to i tak kolor i ślad pędzla są cały czas integralną stroną jego obrazów. Będzie można przekonać się jak z pozoru prozaiczne tematy, oprawione w estetyczną formę i kolor, pozwoliły stworzyć autorowi jego własny, rozpoznawalny styl.
 

Wystawa czynna będzie w dniach 8.01 - 2.02.2015 r. codziennie w godzinach 15:00 – 20:00.  

Organizator

Miasto Bełchatów