MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci" – spektakl dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl dla dzieci, pt. „O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci", który odbędzie się 18 lutego 2018 r. o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Któż z nas nie zna bajki o rodzeństwie, które zabłądziło w lesie i trafiło do chatki z piernika? Opowieść ta doczekała się wielu wersji. W MCK pokażemy, jak było naprawdę! Jaś i Małgosia wcale nie zabłądzili przypadkiem, a las którym szli nie do końca był zwyczajny. Dlaczego? Choćby z uwagi na jego mieszkańców – zwierzęta, które potrafią mówić, śpiewać i są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Zresztą, dziwów jest w tej historii więcej, ale trzeba zobaczyć je na własne oczy!

Spektakl „O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci" to niezwykła muzyczna opowieść o sile przyjaźni, sprawiedliwości i dobru, które zawsze zwyciężą. Podczas przedstawienia aktorzy zaprezentują piosenki, oraz układy taneczne, w otoczeniu kolorowej scenografii.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo: http://bilety.mckbelchatow.pl

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów