Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wieczór Sylwestrowy w MCK

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wieczór Sylwestrowy, który odbędzie się 31 grudnia o godzinie 20:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Wyjątkowy wieczór zasługuje na wyjątkową oprawę. Ta, w ostatni dzień roku, będzie prezentować się niezwykle efektownie! Podczas wieczoru sylwestrowego w MCK, goście ujrzą barwny świat okresu dwudziestolecia międzywojennego, wypełnionego najlepszymi musicalami, kolorowymi rewiami oraz burleską. Wszystko to przy akompaniamencie pięknych strojów, nienagannych manier i wieczornych szaleństw u boku artystycznej bohemy. Na scenie stanie zaś ikona tamtego okresu – przystojny aktor, tancerz, piosenkarz, prawdziwa gwiazda – Eugeniusza BODO.
Właśnie tak będzie wyglądał wieczór sylwestrowy w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, na który zapraszamy 31 grudnia o godzinie 20:00.

Podczas Sylwestra 2017/2018 scena sali tetaralno – widowiskowej zapełni się tancerzami, muzykami i piosenkarzami rodem z lat 20. i 30., którzy w musicalu „BODO” przedstawią historię największej gwiazdy kina i estrady okresu międzywojennego. Opowieść o człowieku który kochał scenę, uwielbienie publiczności ale nigdy do końca nie poczuł się spełniony. W roli Eugeniusza BODO wystąpi rewelacyjny Dariusz Kordek!
Kolorowej wizji przeszłości towarzyszyć będzie oprawa godna XXI wieku – projekcie multimedialne oraz wizualizacje.

Musical „Bodo” wypełnią niezapomniane piosenki, które będzie chciało nucić się razem z Artystami. Wśród nich szlagiery - „Już taki jestem zimny drań”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Najcudowniejsze nóżki” czy „Sex appeal”. Wszystko to w wyjątkowej oprawie utkanej z pełnej piór, cekinów i zalotnych spojrzeń pań o wątpliwej reputacji.

Oprócz artystycznych uniesień, na Gości wieczoru sylwestrowego będzie także czekać słodki poczęstunek oraz szampan, bez którego trudno wyobrazić sobie pożegnanie mijającego roku.

Bilety w cenie 80 zł (Sektor I) oraz 60 zł (Sektor II) do nabycia w kasach MCK oraz przez internet: http://bilety.mckbelchatow.pl

Obsada:

Dariusz Kordek – Eugeniusz BODO
Agnieszka Darkowska/ Natasza Leśniak – Reri
Małgorzata Kampa/Justyna Ostach – Jadwiga Smosarska
Kamil Kuroczko/ Mirosław Woźniak/ Bartek Figurski – Witold Roland, kamerdyner
Dariusz Taraszkiewicz – dziennikarz, żebrak
Piotr Gąsowski – gościnnie, głos konferansjera

UWAGA! W spektaklu używane jest światło stroboskopowe!

Organizator

Miasto Bełchatów