MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"Przytulam, bo lubię" - konkurs plastyczny!

Miejskie Centrum Kultury wraz z twórcami serialu animowanego „Przytul Mnie”, zapraszają do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym! Aby zdobyć atrakcyjne nagrody należy przygotować pracę plastyczną (technika dowolna) związaną z tematem akcji – „Przytulam, bo lubię” i złożyć ją w sekretariacie MCK (wraz z formularzem rejestracyjnym), najpóźniej do 11 maja. Konkurs skierowany jest dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz ich rodzin. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w kinie Kultura 14 maja o godz. 14:00

Celem konkursu jest rozwijanie ciepłych, rodzinnych relacji oraz propagowanie wspólnych działań twórczych. Prace konkursowe mogą być wykonane przez dzieci w wieku 3-6 lat z pomocą starszych członków rodziny (np. rodziców, rodzeństwa), powinny jednak zawierać wyraźny wkład dziecka.
Dla uczestników konkursu zorganizowana zostanie 14 maja w kinie Kultura specjalna gala połączona z pokazem animacji „Przytul mnie”, podczas której nagrodzone zostaną najciekawsze, najbardziej kreatywne i kolorowe prace.

Nagrodami w konkursie „Przytulam, bo lubię” są: wspaniałe gry planszowe firmy Alexander; kolorowe plecaki, piórniki i worki szkolne od firmy PASO; pięknie wydane książki o pszczołach i miód marki Sądecki Bartnik; rękawki do pływania, odblaski i kredki od Telewizji PULS oraz gadżety związane z serialem „Przytul Mnie” – kolorowanki i naklejki.

Formularz rejestracyjny oraz Regulamin do pobrania poniżej.
Zachęcamy do udziału!


O serialu „Przytul Mnie”:
Inspiracją dla projektu „Przytulam, bo lubię” jest premiera najnowszego polskiego serialu animowanego „Przytul Mnie”. Jego bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przeżywają wiele zabawnych przygód. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi. „Przytul mnie” to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący wyjątkową relację między Tatą Misiem a Małym Misiem.
Serial będzie można oglądać w soboty o godz. 8:30 na kanale PULS 2 już od 15 kwietnia.

Formularz Rejestracyjny oraz Regulamin

Organizator

Miasto Bełchatów