Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Projekt „Wyciągamy dzieci z bramy” - Weź udział w nowej inicjatywie!

Jesteś aktywny, masz wiele pomysłów, mniej niż 14 lat i chętnie działasz w grupie? A może jesteś opiekunem kreatywnej grupy osób pełnych entuzjazmu i chęci do działania, o zamiłowaniach twórczych? Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję udziału w konkursie, dzięki któremu zrealizujesz swój pomysł na przedsięwzięcie artystyczno-kulturalne w przestrzeni miejskiej.

Nowa inicjatywa realizowana w ramach projektu: Wyciągamy dzieci z bramy – ANIMATOR ULICY, jaką jest  konkurs pn. „Na najciekawszą inicjatywę artystyczną realizowaną w przestrzeni miasta” skierowana jest do zespołów i grup artystycznych z różnych instytucji, skupiających wokół siebie grupy dzieci i młodzieży w wieku do 14 lat. Zgłoszenie do konkursu polega na wypełnieniu karty zgłoszeniowej oraz wykonaniu scenariusza maksymalnie dwóch pomysłów na przedsięwzięcie, jakim może być np.: happening, plenerowa wystawa, twórcza interakcja z mieszkańcami, pokaz, spektakl uliczny, czy też inne wydarzenie artystyczno-kulturalne, którego efekt zostanie zaprezentowany odbiorcom w otwartej przestrzeni miasta. Osoby nieletnie mogą przystąpić do konkursu za zgodą rodziców lub opiekunów. Dla zespołów lub grup artystycznych kartę zgłoszenia wypełnia dyrektor placówki, przy której działa zespół.

Scenariusz inicjatywy artystycznej wraz z kartą zgłoszeniową uczestnicy konkursu powinni przesłać lub dostarczyć do sekretariatu MCK Bełchatów (pl. Narutowicza 1a)  w terminie do dnia 23.10.2015r. Spośród nadesłanych opisów przedsięwzięć jury konkursu wybierze najciekawszy i najrzetelniej wykonany scenariusz wydarzenia o walorach artystycznych, atrakcyjnego dla odbiorców. Autor zwycięskiej pracy otrzyma 800zł na realizację akcji.  

Regulamin i karty zgłoszeń do konkursu, dostępne są poniżej lub w sekretariacie MCK Bełchatów. Dodatkowe informacje uzyskać można również od koordynatorów projektu pod numerem telefonu: 0446351918 lub mailowo: monika.jaguszewska-kulpa@mck.belchatow.pl, malgorzata.kucharska@mck.belchatow.pl

Przystąp do konkursu i odmień swoje otoczenie!

Konkurs realizowany w ramach projektu: „Wyciągamy dzieci z bramy – ANIMATOR ULICY”

Organizatorzy: Fundacja Wyciągamy dzieci z bramy w Piotrkowie Tryb., MCK Bełchatów

Karta zgłoszeniowa i regulamin

Organizator

Miasto Bełchatów