MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Klub Podróżnika pt. „Rowerem przez Armenię i Iran”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na spotkanie z cyklu Klub Podróżnika pt. „Rowerem przez Armenię i Iran”, które odbędzie się 18 kwietnia br. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Tym razem o swojej wyjątkowej podróży opowie Marek Paw, od urodzenia mieszkaniec gminy lub miasta Bełchatów. Na swoim koncie ma różnego rodzaju nietypowe wyprawy i projekty: dwie wycieczki rowerem z Bełchatowa do Rzymu, objechana dookoła Armenia i część Iranu, objechana dookoła rowerem Szwajcaria czy zdobyty Mont Blanc. Były spadochroniarz w Aeroklubie. Organizator wyjazdów w góry – kilkukrotnie zdobyte Rysy i Orla Perć. Zdobył również Koronę Gór Polskich - czyli 28 najwyższych szczytów w poszczególnych pasmach górskich. Maratończyk z ukończonymi kilkoma maratonami, w tym jeden maraton górski w Alpach po lodowcu, na wysokości ponad 3000 m.

Zwiedził 59 krajów, w tym wszystkie kraje Europy z wyjątkiem Białorusi i Rosji.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Organizator

Miasto Bełchatów