MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

II Bełchatowski Przegląd Zespołów Rockowych „Rock To The Top”

Przedstawiamy 8 uczestników, którzy zawalczą o główną wygraną podczas II Bełchatowskiego Przeglądu Zespołów Rockowych „Rock To The Top”.

1. Tabula Raza
2. Avalanche
3. Evergreen
4. NoWay
5. Averme
6. Bitter Sugar
7. Kwiat Betonu
8. Trackstone.

.............................................................................................................

Chcesz zaistnieć na wielkiej scenie i zaprezentować swoją twórczość przed większą publicznością? Nie czekaj i wyślij swoje zgłoszenie do udziału w II Bełchatowskim Przeglądzie Zespołów Rockowych „Rock To The Top”, który odbędzie się 11 maja br. o godzinie 13:00.

Uczestnikami przeglądu mogą być zespoły występujące amatorsko, niezwiązane kontraktem
z profesjonalną wytwórnią płytową, wykonujące własne utwory autorskie na żywo. Członkiem zespołu może być wyłącznie osoba pełnoletnia.

Zespoły chcące wziąć udział w przeglądzie zobowiązane są do wypełnienia karty zgłoszeniowej i odesłanie jej wraz z linkami do dwóch utworów w formie online oraz zdjęciem uczestnika na adres e-mail: rock@mckbelchatow.pl do dnia 30.04.2024r.

Celem imprezy jest aktywizacja muzyczna środowiska młodzieżowego, promocja młodych artystów oraz ich twórczości, wymiana pomysłów i doświadczeń oraz inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych.

Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody: występ przed gwiazdą wieczoru podczas tegorocznych Dni Bełchatowa, występ na scenie letniej podczas imprezy z cyklu Open Stage, możliwość realizacji swojego autorskiego materiału w studio nagrań oraz nagrody pieniężne.

W jury przeglądu zasiądą: Maleo, Piotr Gorzelak wokalista zespołu Thrudy, Marek Węgrzynek nauczyciel gry na gitarze w Państwowej Szkole Muzycznej 1 stopnia w Bełchatowie, niegdyś związany z lokalnymi zespołami Mobilizacja i Messalina, oraz Michał Stempczyński – instruktor nauki gry na gitarze klasycznej i elektrycznej w MCK Bełchatów, gitarzysta zespołu Thrudy.

Dariusz Maleo Malejonek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich muzyków, niezwykle barwna i pozytywna postać polskiej kultury, a także działacz społeczny, wolontariusz i ambasador licznych akcji niosących pomoc potrzebującym. Przez ponad 30 lat koncertował i współpracował z licznymi artystami. Członek legendarnych zespołów Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm 2,3, Arka Noego. Urodzony buntownik o niepodrabialnej charyzmie i zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce poprzez różnogatunkowe brzmienia. Wielokrotnie doceniany za zasługi na rzecz rozwoju kultury.

Maleo to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych artystów reggae w Polsce. Jest w świetnej formie, czego najlepszym dowodem jest każdy koncert, który jest wypełniony pozytywnymi emocjami, wspaniałymi brzmieniami, pulsem reggae oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

Tuż po zakończeniu przeglądu zapraszamy na koncert Maleo, który rozpocznie się o godzinie 20:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Bilety w cenie 20 zł do kupienia w kasach MCK oraz TUTAJ.

Sponsorem i Mecenasem Kultury jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Sponsorem wydarzenia jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.oZakładu Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN Sp. z o.o. w Bełchatowie oraz Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Bełchatowie.

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Eska. 

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin do pobrania poniżej.

rock-to-the-top-2024---karta-zgloszenia.doc

 

Regulamin

Organizator

Miasto Bełchatów