MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl taneczny dla dzieci pt. „Kopciuszek”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na spektakl taneczny dla dzieci pt. „Kopciuszek”, który odbędzie się 15 marca br. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

„Kopciuszek” to taneczna propozycja Teatru Tańca Arabeska. W tym wyjątkowym widowisku zatańczy około 100 młodych artystów w bajecznie kolorowych kostiumach. Całość wrażeń dopełni nietuzinkowa scenografia i animowane wizualizacje z zastosowaniem nowoczesnych technik animacji.

Spektakle Teatru Tańca Arabeska oprócz walorów artystycznych i estetycznych mają walory wychowawcze, gdyż w całości wykonywane są przez dzieci i młodzież. Daje to godny naśladowania wizerunek rówieśnika.

Reżyseria: Aneta Barton,

Choreografia: Aneta Barton, Klaudia Barton, Natalia Rogalewicz, Patrycja Jarosławska.

W realizacji produktu udział biorą:

Tomasz Suchański (rysunki, storybordy),

Maciej Stawski (animacje, wizualizacje),

Sylwia Opalińska, Agnieszka Rybka, Wioletta Cieślak (kostiumy), oraz szereg innych życzliwych osób.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. 

Bilety w cenie 20 zł do kupienia w kasach MCK oraz TUTAJ.

Sponsorem wydarzenia jest Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Bełchatowie oraz Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

 

Organizator

Miasto Bełchatów