MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca br. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Wystąpi dla Was Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Zespół Pieśni i Tańca Śląskjest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów folklorystycznych, założonym w roku 1953 przez Stanisława Hadynę oraz Elwirę Kamińską. Licząca już 70 lat historia Zespołu, niezliczone nagrody i około 200 występów rocznie na scenach krajowych i zagranicznych, w tym na wielkich scenach światowych oraz ponadstuosobowy skład artystyczny obejmujący chór, balet i orkiestrę - to wszystko obrazuje wielkość i rozmach działalności Zespołu Śląsk, który od dekad jest niezaprzeczalnym ambasadorem polskiej kultury i który już niebawem wystąpi przed bełchatowską publicznością.

Darmowe wejściówki do odbioru w kasie kina w dniu 2 marca od godziny 10:00. Obowiązuje limit 2 wejściówek na osobę.

Organizator

Miasto Bełchatów