MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Podwodny świat w malarstwie i rysunku”

12 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na dolnym holu w budynku MCK PGE Giganty Mocy nastąpi otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego "Podwodny świat w malarstwie i rysunku" Na konkurs wpłynęły 122 prace z czego Jury postanowiło nagrodzić 10  i wyróżnić 7 prac. Na wystawie oprócz prac laureatów, będzie można obejrzeć 35 prac innych autorów. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział. 

.........................................................................................

Prezydent Miasta Bełchatów Mariola Czechowska ogłasza konkurs plastyczny pt. „Podwodny świat w malarstwie i rysunku”.

Zachęcamy wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Bełchatowa do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

Tematyka prac związana jest florą i fauną mórz i oceanów. Inspiracją do wykonania pracy plastycznej mogą być filmy przyrodnicze, książki lub własne wyobrażenie o wodnym świecie. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w technice malarstwa lub rysunku. Liczymy na Waszą kreatywność i oryginalność.

Prace należy dostarczyć 5 marca br. w godzinach 9:00-18:00, do pracowni plastycznej nr 3.17 w budynku MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, pl. Narutowicza 3.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, połączone z otwarciem wystawy nastąpi dnia 12.03.2024 r. o godzinie 17:00 w Dolnym Foyer MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, pl. Narutowicza 3.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

 

Protokół

Organizator

Miasto Bełchatów