MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kino na leżakach

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają do uczestnictwa w plenerowej projekcji na dużym ekranie!

„Kino na leżakach" to największa w Polsce plenerowa uczta dla miłośników kina pod gołym niebem. Czekać będą na Was wygodne leżaki, ekran o wymiarach 15x10 m oraz filmy najlepsze z najlepszych na plener. Poza tym, przed seansem na publiczność będą czekać upominki i gadżety od naszych partnerów. Obecna edycja jest już dziesiątą z kolei!

Planowana impreza będzie miała miejsce na placu przy scenie plenerowej MCK PGE Giganty Mocy już 16 czerwca br. o godzinie 22:00.
Na ekranie o wysokości trzech pięter zostanie wyświetlony film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”. To francuska komedia o córce państwa Verneuil, która przygotowuje niespodziankę swoim rodzicom z okazji czterdziestej rocznicy ślubu.

Kino w plenerze to doskonałe rozwiązanie dla miłośników dobrego filmu i fanów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
Zapraszamy!
Wstęp wolny.

Organizator

Miasto Bełchatów