MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl pt. „Malwinka w ptasim królestwie” w wykonaniu grupy teatralnej BAT-TEATRINKA

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na spektakl pt. „Malwinka w ptasim królestwie” w wykonaniu grupy teatralnej BAT-TEATRINKA. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca br. o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

„Malwinka w ptasim królestwie” to opowieść o bocianie Kajetanie, który znajduje w lesie dziecko wykradzione z gospodarstwa przez lisy. Korzystając z pomocy i porad innych zwierząt, przejmuje nad maleństwem tymczasową opiekę, która szybko przeradza się w niezwykłą, łamiącą wszelkie stereotypy przyjaźń. Prawa natury upominają się jednak o swoje. Człowiecze dziecko w Królestwie Ptaków nie ma racji bytu. Kajetan decyzją Wysokiej Rady musi jak najszybciej znaleźć dla swojej podopiecznej prawdziwy „ludzki” dom. Postanawia umieścić dziewczynkę w domostwie, w pobliżu gniazda pary swych bliskich przyjaciół. Jak się okazuje, jest to prawdziwy dom Malwinki, w którym czekają na nią stęsknieni rodzice.

Ta niezwykła opowieść uzmysławia nam, że każdy, bez względu na pochodzenie, wiek, czy status zasługuje na przyjaźń. Uczucie to niesie za sobą nie tylko przyjemności, lecz wymaga również nie lada poświęceń, z których największym jest, dla dobra przyjaciela, pozwolić mu odejść.

Spektakl przeznaczony dla widzów od 5 roku życia.

Serdecznie zapraszamy.

Darmowe wejściówki do odbioru w kasach MCK.

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów