MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert zespołu Trubadurzy pt. „Znamy się tylko z widzenia”

Szanowni Państwo,
informujemy, iż z przyczyn niezależnych od organizatora termin koncertu zespołu Trubadurzy pt. „Znamy się tylko z widzenia” zaplanowany na 23.09.2023 roku w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy zostaje przełożony na 3.02.2024r. Wszystkie zakupione bilety i miejsca zachowują ważność. Prosimy o wyrozumiałość.
-------------------------------------------------------

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert zespołu Trubadurzy pt. „Znamy się tylko z widzenia”, który odbędzie się 23 września 2023 r. o godzinie 17:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Trasa koncertowa legendarnego zespołu Trubadurzy, których piosenki śpiewała cała Polska, takie jak: Znamy się tylko z widzenia, Kaśka, Krajobrazy, Przyjedź mamo na przysięgę itp. Trubadurzy to polski zespół rhythm and bluesowy. W klasycznym okresie swojej twórczości, między 1968 a 1976 rokiem, grupa wytworzyła charakterystyczne brzmienie łączące rock and rolla ze stylistyką wschodniosłowiańskiej muzyki ludowej

Zapraszamy!
Bilety do zakupu w kasach MCK oraz TUTAJ.

Organizator

Miasto Bełchatów