MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Oferta kina Kultura z okazji Dnia Dziecka dla grup zorganizowanych

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na Dzień Dziecka do kina Kultura. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu jak spędzić ten dzień ze swoją klasą, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy dla Was trzy propozycje dostosowane do odpowiednich grup wiekowych.

Listę naszych propozycji otwiera „Super Mario Bros. Film”. Animacja oparta jest na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych, którą zna niemal każdy. Propozycja przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia.

Ernest i Celestyna: Misja muzyka”. Animacja dla najmłodszych widzów.

Radosna mysz Celestyna i niedźwiedź-awanturnik Ernest wyruszają w zwariowaną podróż, aby uratować muzykę i muzyków oraz przekonać się, że przyjaźń jest najważniejsza… nawet w rodzinie! Oto kontynuacja nominowanego do Oscara filmu, który urzeka piękną animacją i szczerymi emocjami. Twórcy tego obrazu mają w swoim dorobku pracę przy produkcjach, w których występowali najsłynniejsi bohaterowie dziecięcego świata

„Kicia Kocia mówi: Dzień dobry” - Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla wielbicieli i wielbicielek bohaterów serii książek autorstwa Anity Głowińskiej. Kicię Kocię oraz jej przyjaciół: Packa, Adelkę i Julianka zobaczycie na wielkim ekranie! Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć!

Historie przedstawiane w „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” odzwierciedlają dziecięcą codzienność oraz ukazują pełen ciepła i radości świat. Nie zabraknie wielu wyzwań, którym postaci stawiają czoło! Codzienne czynności, takie jak: mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z chorobą czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi, czasami niełatwymi emocjami.

Poza wyborem filmów z oferty, dla grup zorganizowanych mamy również dodatkowe propozycje seansów. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Bilety dla grup w cenie 10 zł/os.

W celu zarezerwowania biletów oraz poznania wszystkich propozycji zachęcamy do kontaktu z koordynatorem naszego kina pod numerem telefonu: 505 681 731.

 

Organizator

Miasto Bełchatów