MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Piosenki o miłości na Dzień Matki” – koncert w wykonaniu Grohman Orchestra i Jacka Kotlarskiego

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki pt. Piosenki o miłości na Dzień Matki” – w wykonaniu Grohman Orchestra i Jacka Kotlarskiego, który odbędzie się 28 maja o godzinie 18:00 w sali teatralno widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Grohman Orchestra przyjęła swą nazwę od imienia wielkiego konesera sztuki i przyjaciela artystów, łodzianina Henryka Grohmana. Zespół tworzą muzycy Filharmonii Łódzkiej, liderzy poszczególnych grup oraz koncertmistrz jako skrzypek-dyrygent. Podczas koncertu nie zabraknie przebojów wielkich artystów. Usłyszymy m.in. „Z Tobą chcę oglądać świat” Zbigniewa Wodeckiego, „Będziesz Moją Panią” Marka Grechuty czy „Jesteśmy na wczasach” Wojciecha Młynarskiego.

Serdecznie zapraszamy.

Darmowe wejściówki do odbioru w kasie kina od 17 maja w godzinach 9:00 – 14:00, 16:00 – 20:00.

Organizator

Miasto Bełchatów