MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Stowarzyszenie Kin Studyjnych świętuje 100 lat Warner Bros.

STOWARZYSZENIE KIN STUDYJNYCH ŚWIĘTUJE 100 LAT WARNER BROS.

Wyprodukowali „Casablankę”, „Bullita” i „Chłopców z ferajny”, wprowadzili do kina pierwszy film dźwiękowy, za który otrzymali Oscara, a pochodzili z Krasnosielca, wsi położonej w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim. Bracia Warner!

W tym roku założona przez nich Wytwórnia Warner Bros. Świętuje 100-lecie istnienia, a wraz z nią świętuje także kino Kultura. 

Już od kwietnia Stowarzyszenie Kin Studyjnych zaprasza do ponad 50 kin studyjnych w całej Polsce, gdzie na dużych ekranach zostaną wyświetlone kultowe tytuły, niesamowite historie, ekranizacje bestsellerowych powieści. Z dzisiejszej perspektywy możemy śmiało powiedzieć, że większość z nich wcale się nie zestarzała i wciąż działają na naszą wyobraźnię. Październikowe propozycje to „Sok z żuka”, który wyświetlimy 9 października o godzinie 19:00 oraz „Duch”. Film na dużym ekranie wyświetlimy 23 października o godzinie 19:00.

Zobaczcie jubileuszowej oferty od Warner Bros. w naszym kinie! 

Wkrótce w kinie Kultura: „Wielki Gatsby", „Oczy szeroko zamknięte". 

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie kina lub TUTAJ.

Organizator

Miasto Bełchatów